Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, hogy megengedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy megengedtem a 14 éves lányomnak, hogy nálunk aludjon a barátja? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval jövő hét pénteken itt alszik nálunk a 17 éves barátja mert én megengedtem. Avval a feltétellel ,hogy 1 óránként benézek 1x. De most már utólag nem biztos,hogy jó ötlet volt. Bízom a lányomban ,de a fiúba nem annyira mert hát csak 17 éves és ilyenkor a fiúk..szóval értitek..Mit tegyek? Már ne mondjam azt ,hogy mégse jöjjön ugye? 4 és fél hónapja vannak együtt. Szerintetek szexelnének titokba?

46/nő


2011. márc. 27. 22:21
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

22:48

Ő az egyetlen gyermekem. Tehát ne hogy azt hidd én ez már most csináltam 5x

igen 46 éves nő létemre ilyet merek kérdezni mert nincs tapasztalatom. bocsásson meg a világ!

2011. márc. 27. 22:51
 22/44 anonim ***** válasza:

22:46


Ez mind szép és jó, de ha akarja a lány úgy is megfogja tenni, ez a beszéd semmit nem változtatna. Ha eltökélt a lány, az anyja egy napig is fejen állhat, nem fogja érdekelni és megteszi. Ha pedig már együtt akarnak aludni, szerintem jelez valamit a hozzáállásával kapcsolatban.

2011. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!


A FELESLEGEs...kezdetű válaszoló picit keményen fogalmazott, de teljesen igaza van. Én egy 18 éves srác vagyok, szóval énis "benne vagyok a korban" <ebbben a korban>és a lányod igen, ki tud játszani.. gondolj csak bele.. "anya átmegyek az egyik bnőmhöz, majd jövök". Ha a srác az értelmesebb fajtából való, nem feltétlenűl fog lefeküdni a lányoddal.... de az is lehet, hogy már rég lefeküdtek, meg ha akarják, úgyis meg fogják tenni, kábé tengernyi alkalmuk van rá. Te, kedves kérdező, nem voltál fiatal?:) Gondolj bele;). És NEHOGY ELTILSD a fiút tőle <szerény véleményem szerint>, mert már csakazértis, dacból ismeg fogják csinálni ha akarják, azontúl nagyon csúnyán összeveszhetsz a lányoddal, és lehet ennek rossz berögzülése is hogy "a szex=rossz, nem szabad" ne akard hogy frigid legyen!

Üdv,

2011. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
64%

nembaj:D hiddel nekem ha a lány nem akarja és a srác normális nem fogja eröltettnni hiddel!:D és ne nézzz be óránkként az olyna gáz:)

(15/L)

2011. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
100%

Megértem az aggodalmadat, az én szüleim is ilyenek voltam, csak ők nem engedték meg hogy 14 évesen együtt aludjak a barátommal, mondván hogy akkor biztosan szexelni fogunk. Viszont ahoz, hogy lefeküdjek vele nem kellet este nála aludnom.

Szóval szerintem felesleges óránként benézegetni hozzájuk, mivel ha le akarnak feküdni egymással, akkor vagy megteszik máskor, máshol, amikor nem zavarja őket senki, vagy már meg is tették, csak Te még nem tudsz róla. A fiút meg, ha nincs rossz hatással a lányodra felesleges eltiltanod tőle, csak a lányoddal tennél rosszat.


18/L

2011. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
43%
Inkább vennél nekik gumit, ha a helyszínt és az időpontot már összehoztad.
2011. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Rendben megfogadóm a tanácsokat!

Köszönöm!

2011. márc. 27. 23:07
 28/44 A kérdező kommentje:

utolsónak: inkább bízom a lányomban!

Ha vennék nekik óvszert az lenni csak az igazi bíztatás!

2011. márc. 27. 23:09
 29/44 anonim ***** válasza:
54%
Rakj ki egy gumit az ágyra aznap, vagy még jobb hogy add a srác kezébe, hidd el elfog süllyedni szégyenében, aznap estére tuti nem csinálják majd. :D
2011. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
szerintem ez inkább biztatás lenne..nem?
2011. márc. 27. 23:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!