Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rátok élvezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha rátok élvezne valaki a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

A napokban történt velem! Álltam a buszmegállóban és vártam a buszt csak én voltam ott/reggem 6:00 körül/utána jött egy srác! És sündörgöt a hátam mögött nem tudtam mire vélni és mikor megérkezett a busz ö fogta magát és elment nem tudtam mit csinálhatott utána nyúltam hátra a nadrágomhoz és láttam hogy ráverte a nadrágomra! Mit tudok tenni ilyenkor? Van olyan aki szintén járt így? 198-as megállóban történt a 17. ker-ben.

msn és mail címem.

rakoshegy@hotmail.hu

csak lányokkal beszélnék erröl.


2011. márc. 27. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez egy romantikus pasi.Szerelmes beléd mint egy ólajtó :D
2011. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Itt hiába keresed, a legtöbb amit tehetsz hogy minden reggel 6kor várod a buszmegállóban. :D
2011. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]


Büntető tvkönyv (1978. évi 4. törvény) 208. paragrafus alapján lecsukathatod.


A dolog lelki részéhez nem értek, de egy pszichológus segíthet ha nagyon padlóra küldött a dolog. (NEM pszichitáter, hanem pszichológus!!!!)


üdv, 23f

2011. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
csak az a cink h magát nem mutogatta csak szépen csöndben a háta mögöt kielégültXD akár honnan nézzük ez faíílXD
2011. márc. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De utánna mi lett? Elment a pasas? Nem vágtad pofán?:D ez nagyon undorító bmeg az ilyet szétverném.:S
2011. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!