Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rátok élvezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha rátok élvezne valaki a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

A napokban történt velem! Álltam a buszmegállóban és vártam a buszt csak én voltam ott/reggem 6:00 körül/utána jött egy srác! És sündörgöt a hátam mögött nem tudtam mire vélni és mikor megérkezett a busz ö fogta magát és elment nem tudtam mit csinálhatott utána nyúltam hátra a nadrágomhoz és láttam hogy ráverte a nadrágomra! Mit tudok tenni ilyenkor? Van olyan aki szintén járt így? 198-as megállóban történt a 17. ker-ben.

msn és mail címem.

rakoshegy@hotmail.hu

csak lányokkal beszélnék erröl.


2011. márc. 27. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Úristen. Ez nagyon dúrva, ha nem kamu kérdés. Ismerted a csávót, ha igen, simán feljelenteném. Ha nem ismered akkor sajna nem tudom mit lehet tenni. Ez nagyon gáz.

De egyáltalán nem hallottad h csattog a fitymája ahogy veri? Ne már h full kussba tette.

És mit csináltál utána? Gondolom haza siettél rendbe tenni magad. Szüleid mit mondtak?

2011. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Úristen :S ez nagyon gusztustalan dolog :S én a helyedbe hátra fordultam volna és nem hagytam volna h a hátam mögött lehessen :S


16Ł

2011. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Ja, ha nem lennél olyan butus kis pics tudnád mi zajlik körülötted. Ezen körülmények között, örülj, hogy nem arcodra kaptad.
2011. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Durva. :S sajnállak érte!

Legközelebb ne hagyd, hogy valaki a hátad mögött legyen, ha meg ilyet csinál valami elvetemült rúgd tökön. vagy tarts magadnál gáz spray-t.

2011. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu nem hiszem el. Te sem fordultál hátra nem is volt fura hogy a hátadmögött áll egy üres buszmegálóban.
2011. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

OMG.: |: S ez gáz.

Gondolom nem ismerted.Ha mégegyszer meglátnám elbeszélgetnék vele h.mi is volt ez...Am.tuti ideges lennék és téged sem értelek,hogy miért is nem fordultál hátra megnézni h. mit csinál vagy arrébb áltál volna.Engem zavarna ha egyedül vagyok a buszmegállóba és egy ember mögöttem csinálna valamit...tuti hátrafordulnék.: S

2011. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kamu. Olyasvalaki írta ki, aki ilyet szeretne tenni, és próbálja előre kideríteni, hogy mi lenne a reakció.


Normális ember egyébként sem írja ki az elérhetőségét is, már ha egyáltalán valódi.

2011. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kamuszagot érzek...
2011. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nyugodtan írhatjátok,hogy kamu vagyok,nem igazán érdekel.nem ezért írtam ki.mellékesen zenét hallgattam és nagyon fáradt,álmos voltam.eszembe sem jutott volna,hogy ilyet tegyen valaki.az elérhetőségemet meg azért írtam ki,mert lehet mással is megtörtén ez a környéken és ő tudja,hogy ki a pasi.röviden ennyi!!!
2011. márc. 27. 12:58
 10/15 anonim válasza:
vedd megtiszteltetésnek h enyire vonzónak találtXD
2011. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!