Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókom. Nagyon kínos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókom. Nagyon kínos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az első csókom most szilveszterkor csattant el, 15 éves voltam. Akkor ismerkedtem meg a fiúval aki 19 éves. Rendesen ittunk mind ketten. Már az elejétől kezdve láttam, hogy ez akar tőlem valamit, nagyon cuki volt, csak akkor közeledett amikor megengedtem, így nagyon szimpatikusnak is tűnt, mivel nem mászott rám. Táncoltunk, aztán leültünk pihenni. Mint említettem, eléggé ittas állapotban volt és (nagyon szégyellem) beültem az ölébe:$ Aztán elcsattant, én meg hát nem tudom mi volt velem, de a fülébe súgtam, hogy ez volt az első, ő erre meg csak mosolygott. A lényeg, hogy utána nem keresett, és kerestem a szilveszter után jó pár nappal, és kommunikáltam vele. Mit rontottam el? Kár volt a fülébe súgni??(azóta mindennap sírok)
2011. márc. 26. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"15 éves voltam. Akkor ismerkedtem meg a fiúval aki 19 éves. Rendesen ittunk mind ketten."


ezt nagyon tudom imádni h a 15 éves p.csák leisszák magukat a sárga földig...:\


amúgy egyértelműen a srűc többet akarhatott mint csók, és mivel elmondtad neki hogy ez az első csókod - így biztos lehetett benne hogy a szüzességed nem adod neki oda...

2011. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!