Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókom. Nagyon kínos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókom. Nagyon kínos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az első csókom most szilveszterkor csattant el, 15 éves voltam. Akkor ismerkedtem meg a fiúval aki 19 éves. Rendesen ittunk mind ketten. Már az elejétől kezdve láttam, hogy ez akar tőlem valamit, nagyon cuki volt, csak akkor közeledett amikor megengedtem, így nagyon szimpatikusnak is tűnt, mivel nem mászott rám. Táncoltunk, aztán leültünk pihenni. Mint említettem, eléggé ittas állapotban volt és (nagyon szégyellem) beültem az ölébe:$ Aztán elcsattant, én meg hát nem tudom mi volt velem, de a fülébe súgtam, hogy ez volt az első, ő erre meg csak mosolygott. A lényeg, hogy utána nem keresett, és kerestem a szilveszter után jó pár nappal, és kommunikáltam vele. Mit rontottam el? Kár volt a fülébe súgni??(azóta mindennap sírok)
2011. márc. 26. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még menjél vissza babázni...
2011. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

" a péntekem ilyen szerelmes vagyok mindenkibe oóh."

"szombaton hiába hívogatsz rejtett számon,hiába keresed bennem a tegnapi srácot"


ez csak az ital hatása... :(

2011. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na tehát... 15 évesen már annyit iszol, hogy ihajj. Jó kiindulási alap...

A srác is ivott, láttad rajta, hogy akar vmit. Szerintem ő nem csak egy csókot akart, erre úgy 99%-ban meg mernék esküdni.

Srác türelmesen fűzött téged, végül beültél az ölébe és csókolóztatok. Ekkor odasúgtad neki, hogy ez volt az első, ő ettől kezdve nem keresett.

Ahogy én látom, legalább annyi tartás volt benne, hogy nem akarta mindenáron elvenni a szüzességed, és elment, hogy más csajt keressen, aki tapasztaltabb és könnyebben belemegy vmi többe.

Örülj neki, hogy így alakult, ne sirasd, majd eljön az idő, hogy nem csak úgy random fogsz csókolozni valakivel részegen, és hálás leszel még, hogy más dolgokban még az a személy lehet az első.

2011. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ő csak egy szilveszteri kavarást szeretett volna, semmi komolyat, kár érte sírni.
2011. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán még akkor korai neked bármilyen kapcsolat és ezt nem azért mondom mert a fülébe súgtad hanem mert azóta is sírsz. Egyszerűen a srác nem akart tőled többet és ezt bunkón juttatta a tudtodra. Ehhez hozzá kell szokni vannak ilyen srácok, meg olyanok is akik ennél több dolog után hagynak ott. Ilyen van volt és lesz is. Remélem a te életedbe ez minél kevesebbszer fog előfordulni. 22l
2011. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem kellett volna a fülébe sugni,szerintem ettől visszariadt,próbáld neki meg irni smsbe vagy e-mailen hogy ettől riadt e vissza ,kérdezd meg mit rontottál el,ez lessz a legtisztább,igy nem kell találgatni.És a sirás nem megoldás,próbálj a padlóról feláni,tudom nem könnyű,én is igy voltam vele de ha sikerül minden rendben lesz,bár néha én is visszaesek a padlóra de egyre jobban fel tudsz majd állni:)Sok szerencsét én amugy kiváncsi lenék a fejleményekre is megirhatod ide vagy privát üzibe:)
2011. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, én nem akarlak letörni, de felesleges keresned, megaláznod magadat, mert ez esetben hiába írnál neki, nem reagálna, vagy nem azt mondaná amit szeretnél hallani.


Lépj túl a dolgon.


Nem azzal rontottad el, hogy elmondtad neki, hogy ez volt az első, hanem azzal, hogy elhitted, ez lehet majd komolyabb is.

2011. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
részeg volt, egy pasi ha részeg minden nővel kikezd :) miatta nehogy sírjál :Dőszinte leszek elég valószínú hogy nem akart tőled semmi komolyabbat, és szerintem nemcsak veled smárolt aznap...szóval egyáltalán nem érdemli meg hogy sírj miatta tepedig örülj hoyg túlvagy az első csókon :Dvannmég rengeteg pasi a világon nehogymár emiatt sírj :)
2011. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mégis minek mondják egyesek, hogy írjon neki és magyarázza el ? Nemsokára április. Tudtommal Szilveszter nem ilyenkor van. Szóval ha érdekelné már kereste volna.
2011. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem súgod a fülébe, akkor talán meg is fektetett volna később és utána hagy ott. De aránylag rendes volt ha inkább csak szépen felszívódott. Szilveszter óta sírsz egy ilyen gyökér miatt akinek csak ennyi kellett? Kislány vagy még ebből is látszik, hanyagold még a pasikat.
2011. márc. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!