Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uhh. *_* első csók, ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uhh. *_* első csók, ilyenek kell lennie?

Figyelt kérdés

sziasztok.szóval 14 éves vagyok...

és pár napja történt meg az első csókom..és furcsa volt nem ilyenre gondoltam..szerintetek jól csináltam vagy azért volt furcsa mert valaamit rosszul cisnáltam?

olyan érzésem van hogy még még..:P

de nem si tudom XD

de amugy azotta állandoan csokolozzunk..ez szerintetek enm baj.. már nagyon régótta szeretjük egymást és msot mondtuk ki egymásnak mi a helyzet.. amugy tök rendesen illedelmesen betartotta a lépéseket: ölelés, kézfogás, puszi, nyakra csók, csók *_*


2011. márc. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
már vannak ilyen lépesek? ennyit nem változhatott a világ 7 év alatt. én arra emlékszem hogy 15 éves vagyok mindig beszélgettem egy csajjal aki bejött nekem meg hála istennek én is neki egyik nap a koliba gondoltam egyet átöleltem megfogtam a kezét és lesmároltam. Szal így a puszi meg nyakra csók kimarad. a többi lépést meg ezek szerint egybe letudtam.
2011. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a nyakra csók már intimebb.. De ti tudjátok. Az már javában előjáték kategória.
2011. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyakra csók intimebb, mint egy 'rendes' csók. Annak már inkább a szexualitáshoz van köze. (Legalábbis én így gondolom.) Amúgy nem tudtam ezekről a lépésekről, biztos túl öreg vagyok ehhez 20 évesen:) Majd azért tudatom a leendő partnereimmel, hogy ilyenek vannak.
2011. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is új ez. Ám,kislány,előbb oda kellene figyelni a nyelvtan iskolai részére,aztán foglalkozni a többivel..iszonyatos,ahogyan írsz. És a nyakra csók intim,ezt én is gy gondolom.
2011. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
brutális ahogy írsz...b.asszus.:)):)):))
2011. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!