Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét tegyek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét tegyek most?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt, de részemről fokozatosan kihűlt a szerelem. Egyszer beszélgettünk erről és azt mondta, hogyha szétmennénk úgy érezné eldobta volna a fiatalságát és nagyon nehezen viselné. Olyanokat is mondott, ha elveszítene öngyilkos lenne meg ilyenek. Én már viszont nem szeretem úgy mint a legelején. Teljesen baráti szinten kezelem. Már gyakran nem kívánom a csókját sem. Egy éve nekem adta a szüzességét is és folyton azt hajtja hogy még mindig mennyire szeret és hogy ez olyan, mint egy álom.Nem akarok neki fájdalmat okozni, mert attól még mindig fontos nekem.


Hogy szakítsak? Nem akarom a bunkóköcsög pasik táborát erősíteni : ||


2011. márc. 24. 18:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 17/F a barátnőm pedig 16/L
2011. márc. 24. 18:35
 2/7 anonim ***** válasza:

2évig jártál vele és aztán adta meg csak magát?


mondjuk 14éves volt, jogos...:D:D


hát hülye voltál, most már igyad a levét.

2011. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányos önzés. Ami nem megy nem kell erőltetni nehogy már azért maradj benne mert a nyakadon van, majd túlteszi magát rajta és tovább áll.
2011. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani, ilyen körülmények között nem lehet úgy, hogy ne bántsd a másikat. Légy egyenes vele, mondd a szemébe azt amit ide leírtál, úgy gondolom, ez a legtisztességesebb.
2011. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom itt játszani a felnőttet, csak pár évvel vagyok idősebb, de azért leírom a saját véleményem. Gyerekek vagytok. Akármennyire is mondja az ember ilyen korban, hogy már felnőtt, közel sem az. Előttetek áll az egész élet, új kalandok, új élmények, új szerelmek. Ezt mondd el neki is. Nagyon fog neki fájni, egy darabig biztosan szenvedni fog, talán próbálkozni is nálad, de te legyél erős, mert helyesen cselekszel. A kapcsolatok 90 %-a ilyen korban csak tanulópénz. Légy erős, és szakíts vele, ez a kapcsolat már nem adhat semmit egyikőtöknek sem.
2011. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy, hogy ő már tisztában van a szándékoddal, és így akarja megelőzni...
2011. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden csaj azt mondja ,hogy ha a pasija elhagyja öngyilkos lesz meg ilyenek :) (saját tapasztalatból , de mégis túléli mindegyik , légy nyugodt ,hogy o is túl fogja elni ) Beszeld meg velle:)
2011. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!