Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ez a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ez a fiúk számára?

Figyelt kérdés

Alapvetően karcsú alkat, de az arányosnál valamivel nagyobb fenék, és vastagabb combok.

Például 60 centis derék, és 90 centis fenék (természetesen kerületre értem a centiket).


2011. márc. 24. 14:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na ismét egy félreértés... nem vagyok magamban bizonytalan, és nem vagyok sikertelen a pasik terén =)

Mondok valami újat: _EZ_CSAK_EGY_KÉRDÉS_

Egy közvéleménykutatás. Semmi több. Csak vélemények érdekelnek egy alkattípusról. És jó lenne, ha értelmes válaszokat kapnék a kérdésre, és nem olyanokat, hogy összhatás...stb. Tisztában vagyok ezekkel a tényekkel, köszönöm, nem ezt kérdeztem =)

Sok minden van, ami visszataszító néhány pasinál, és érdekelt volna, hogy ez is ide tartozik-e, és ha igen, akkor körülbelül milyen arányban.

És még egyszer leírom a gyengébbek kedvéért: nem azért van kiírva a kérdés, mert képtelen vagyok magamnak párt találni, és erre fogom. Pár barátnőmmel beszélgettünk erről, és érdekelt volna mások értelmes hozzászólása a kérdéshez. Egy alkattípusról.

Érthető? =)

2011. márc. 24. 18:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem érthető, és pontosan ennyire nem érthető válaszokat is fogsz kapni a kérdésedre.


Miért?


Egyszerű: a férfiakat elsősorban a látvány fogja meg. Most pedig mit látnak? Egy zöldes alapon fekete és kék betűkkel szöveget. Meg ezen szövegben számokat. Netalántán néhányuk még a kérdés olvasása közben el is kezd gondolkozni, és elképzel egy nőt. De ennek a nőnek semmi de semmi köze nem lesz a te általad vázolt nőhöz. Mert az a te elkézelésed, mi több, valószínűsítem, hogy csak összedobtál pár számot.


Szóval, ha sikeres közvélemény-kutatást, linkelsz 3-5 képet ide, és az alapján kérsz véleményt. Szerintem.

2011. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!