Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ez a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ez a fiúk számára?

Figyelt kérdés

Alapvetően karcsú alkat, de az arányosnál valamivel nagyobb fenék, és vastagabb combok.

Például 60 centis derék, és 90 centis fenék (természetesen kerületre értem a centiket).


2011. márc. 24. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
90-60-90 mond neked valamit?
2011. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, a lényeg, hogy nagy legyen a melle.
2011. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Itt vagyok én példának: meg tudnék veszni a husi combokért.


2. A fiúk nem a számok alapján döntenek, hanem az összhatás alapján, aminek nyilván része a belső is. Dehát ezek is már mennyire közhelyes dolgoknak számítanak itt.

2011. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene :)
2011. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
"90-60-90 mond neked valamit?" - Kólásüveg!!! Nyertem??? :D
2011. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, mond, de ehhez nem vagyok 180 centi, de egy átlag lány magasságával számolva, ami 160-165 centi, kissé másképp oszlik el ez az arány. A mellméret téma most nem érdekel.

A számokat csak körülbelülire írtam, nem álltam neki centizni és tudom, hogy a pasik sem centiznek az utcán.

A mostani "divat" ahogy én elnézem inkább az 90-50-70... (Itt sem a mellméretre akarom helyezni a hangsúlyt.)

És igen, a belső is sokat számít, de most csak egy alkatra típusra kérdeztem, nem arra, hogy mi számít párválasztásnál.

2011. márc. 24. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem muszáj ám olyan pasikra hajtani, akik a divat alapján választanak párt. Szerintem az már régen rossz, ha valaki így tesz. Ez a 90-50-70 meg, khm. :)
2011. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj, mi nem érthető abban, hogy egyetlen pasi se tartja visszataszítónak vagy vonzónak kizárólag a combot és a feneket? Az összhatás számít, az arányok, az arc szépsége stb.
2011. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy érdekes gondolat: van sok pasi, akinek a husi nők nem jönnek be, ez tapasztalat. De szerintem olyan pasi meg még kevesebb, gyakorlatilag nem is létezik talán, akinek egy lány bejönne, aki folyton az alakja miatt aggódik, és mindent arra fog csak, hogy "mert nekem nem olyan alakom van, mint a divatmodelleknek". Ma-ga-biz-tos-ság. Akinek meg nem jön be az alakod, az meg meg sem érdekel téged, nyugodtan kereshet másfajta nőt magának.
2011. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elég sok fiúnak-férfinak tetszik a formás nagy-obb popsi. a leírtak alapján nekem bejönne nagyon.
2011. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!