Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek. Lányok ez másoknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Lányok ez másoknál is így van?

Figyelt kérdés
Szóval nem sokára pettingezni fogunk a barátommal "ott lent" mindenhol szőrös vagyok.Még a fenekem hajlatában is.Arra lennék kíváncsi,hogy ez minden embernek ilyen?
2011. márc. 22. 19:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én csajom is szőrös a fenekénél, engem nem zavar, akit meg zavar az egy bunkó...már bocsánat. Nem várhatjuk el hogy leszedjék a csajok,ezzel az erővel mi, pasik is szedjük le. Hát azt már nem :)
2011. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Ha a barátodnak így tetszik, nincs gond. Én általában borotválom, de van olyan időszak, amikor szőrösen hagyom. A páromnak így is, úgy is jó.
2011. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
kösz utolsó...jól esett...amúgy ez lesz az első...a kérdésre válaszolj...az meg hogy mit csinálok az én dolgom!!!
2011. márc. 22. 19:15
 14/22 anonim ***** válasza:

Mennyivel jobb az, ha valaki 15 vagy 16 évesen pettingel, mint 14 évesen? Nem baj az, ha megismerik egymás testét.

Kérdező! Én azt mondom, hogy a szexszel még várjatok, ráértek, nem kell elsietni, de egymás testének a felfedezése már belefér. Csak nem szabad kockázatos játszadozásba belemenni, nehogy az legyen a következő kérdésed, hogy terhes lehetsz-e, mert ez és ez történt...

Ezért mondom, hogy a szex még ráér, de a tipi-tapival és simogatással nincs semmi baj.

2011. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én is még várni akarok a szexel...Nem csak,hogy még nem érzem rá késznek magam de még a kapcsolatunkban is korai lenne:)
2011. márc. 22. 19:26
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja, és szőrteleníts nyugodtan, ha úgy jobban érzed magad, de emiatt tényleg ne legyél gátlásos. Sok fiú ugyanúgy szereti a szőröset is, mint a csupaszt. A barátod pedig ha már említette is, hogy őt ez nem zavarja, akkor felesleges paráznod.
2011. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz hogy 14 évesen pettingelsz.. és nem k*rvás :Ö a petting azért van hogy kiprobálhassuk magunkat a nemi élebten.. a sex elött. egyépként a kérdésedre válaszolva: gondolom a lábad,meg a hónajjad, meg minden egyéb* hely is szörös.. és a barátod azt mondta nem zavarja.. azért szerintem megtehetnéd hogy legyantáztatod vagy leborotfálod.. mert azért lehet hogy a barátodat is zavarja.. csak nem akarja mondnai :) deh azért szerintem télleg tóld le. :):)
2011. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mindenem le van borotválva a bikinivonalammal együtt...de azért ott hátul is...
2011. márc. 22. 19:35
 19/22 anonim ***** válasza:
Gyors voltál. :)
2011. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Eddig is le volt a többi...:))
2011. márc. 22. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!