Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék nőies? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék nőies? Mi tesz egy nőt nővé?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. A problémám az, hogy lány létemre fiús az alkatom - kis mellek, kis fenék, stb.

Továbbá a hajam is csak rövid lehet, lány létem ellenére is. Hiába szeretnék hosszú hajat, nem lehet, ugyanis miután elér egy bizonyos hosszúságot (ami még közel sem nevezhető lányosnak), a vége töredezni kezd, stb, és hiába kezelem bármivel, hiába tartom tisztán, stb. egyszerűen nem tudom megnöveszteni. Ugyanis ha hagyom nőni, akkor nagyon csúnya, töredezett, bármit teszek, nem segít.


Továbbá a viselkedésem is fiús, csak fiú testvéreim vannak, és már gyerekkoromban is inkább fiúkkal haverkodtam.


De most már ugye ideje lenne nem csak haverkodni velük, hanem párt is találni. Mégis, annak ellenére, hogy jól kijövök, a fiúk is inkább havert látnak bennem.


A viselkedésem is fiús - nagyon domináns vagyok, nem tudok olyan "titokzatos" :D lenni, mint egyes nők. Keményen kimondom, amit gondolok, és nem olyan nőies stílusban.



Mit kellene tennem, hogy nőies legyek? Mitől nőies egy nő?

Hogyan legyek nőies, hogy végre lehessen párkapcsolatom?


2011. márc. 19. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Külsőben biztos vannak női ötletek. Belső tulajdonságban viszont szerintem nem gond, hogy fiús típus vagy. Ha külsőben akarsz nőies lenni akkor a legső dolog: igazi női ruhák, ettől biztos lesz női kinézeted. Lehet, hogy létezik olyan sampon ami segít neked. Érdeklődj ilyen téren is. Viszont a ki tényleg szeretni fog téged az elfogad így is amilyen vagy. Sok szerencsét!
2011. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval. biztosan van olyan pasi akinek nem az olyan nagyon nőies nők jönnek be.

nem tudom milyen a stílusod, de nőiesebb ruhákkal is lehet javítani, és sztem nem az számít hogy mekkora a melled, feneked. és szerintem a rövid haj is tud csajos lenni, csak tudni kell viselni(vagy hogymondják:D)

a viselkedés meg..igazából ezt magadban kell eldöntened, minden agyban dől el.

2011. márc. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is egy ideig rövid hajam volt pont emiatt.. de nálam az bevált hogy:

elkezdtem növeszteni... ugye a vége töredezik... noss ezért havonta 1x elmentem fodrászhoz hogy kicsit vágjon belőle de magát a hosszát azért hagyja meg. én mindíg úgy vágattam a frizurámat hogy maga a formája az lépcsőcsebb legyen szóval fentről lefelé nő. így nem lapul le a hajad ha pl vékonyszálú.


de ha fested a hajad akkor arra is van megoldás: hajmosás után ne hajszárítóval szárítsd meg a hajad, így nem töredezik el annyira, és egyre szebb lesz és helyre jön. de ha nem fested a hajad akkor nemtudom ez működik e :D


de ha pl vasalod a hajad, akkor azzal is vigyázni kell, mindíg használj hajvédő krémet! van direkt erre a célra kifejlesztve. én általába hajszárításnál masszírozom bele a hajamba. és még arra is figyelni kell ha a hajvasalás közben nem fésülöd a hajad pl stilfésüvel akkor is nagyon eltud szálkásodni :\


meg anno mikor kiszőkitettem magam nagyon töredezett volt a hajam. anyum ilyen hajpakolást vett rá direkt, amit bekell masszírozni, rajtahagyni pár percig és kimosni. azis bevált.


de még!!!! ez bármikor bárhol:D a melegvíz is szárítjaa a hajat! ezért inkább langyos vízzel probálj hajatmosni.


de ha mondjuk dús hajad van, akkor ritkítsd meg mindenképpen. ezis sokat tesz rajta.


na remélem azért tudtam segíteni hirtelen ennyi jutott eszembe:D ezt részben saját tapasztalatból, részben "szakmai alapokból" merítve ugyanis nővérem fodrász.

2011. márc. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél fel dögös szerkókat, szoknyát, harisnyát, magassarkút, az nőies. Fesd ki a szád, szemed, lakkozd a körmeid vagy csináltass műkörmöket. A hajad nem fontos hogy hosszú legyen, de tűnjön ápoltnak, fényesnek, csináltass valami divatos frizurát.

Ami meg a belsőt illeti, azon nagyon úgyse tudsz változtatni, hidd el van olyan férfi akinek ez bejön, és először úgyis a külsőt nézik, utána meg lehet hogy teljesen oda lesznek ha megtudják, hogy a szép külső nem egy kis rinyás p.át takar. Hidd el nem minden férfinak jönnek be az óriási mellek. Nézni szeretik őket de ha megismernek egy helyes csajt, akkor nem az jut eszükbe először, h "de kicsi a melle". A domináns viselkedésedet talán kicsit vissza lehet fogni, főleg ha a pasi is ilyen típus, mert sokakat ez riaszt el leginkább.

2011. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

külsőre ezt tudom ajánlani,olvasgasd hátha :)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!