Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetnék nőies és laza...

Hogy lehetnék nőies és laza is egyben?

Figyelt kérdés

Szóval én arra gondolok,hogy nagyon szeretem a tornacipőt a bővebb felsőket és csőgatyákat,de ugyanúgy szeretem a magassarkút(tudok benne menni). Úgy szeretnék öltözni,hogy legyek nőies is és laza is,de ne nézzenek ribancnak. Nincs rajtam 2kg vakolat csak tus alapozó szempillaspirál. Ha tudtok linkelni akkor légyszíves.. :))

Köszi 16L


2011. márc. 12. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Én is valahol a kettő határánál vagyok, bár szép, kényelmes magassarkú hiányában azt nem hordok. Egy magassarkúm van, amit még ballagásra vettem, de az sajnos nyomja a lábam és már nem is tetszik. Annak a cipőnek kb. ilyen a fazonja, mint ennek, csak van rajta pánt: [link]

Na de most nem ez a lényeg.

Mivel szeretem a laza, sportos cuccokat is most vettem egy új sportcipőt, mivel az előző szétment. Ebben a sportcipőben egy kicsit megtalálható a nőies vonal is, a mintájában és a színében (pinkkel van a minta). Ezenkívül van kifejezetten csőnadrágom és egyenes szárú nadrágjaim is.

Van hosszított derekú felsőm, boleróm, cicanacim, egyszerűbb, sportosabb felsőim és csinosabb, nőiesebb felsőim.

Pl. imádom a lazább, egyenes szárú farmeromat csinosabb felsővel és vidám kiegészítőkkel kombinálni (lógós fülbevalók, szép nyaklánc, kendő, öv). Így egyszerre csajos és laza is.

A nadrágjaim többsége olyan, hogy a felsőrésztől függően lehet sportcipővel, csizmával és magassarkú cipővel is kombinálni:)

Én így oldom meg a problémát:)

Vannak napok, amikor kifejezetten csinos és nőies vagyok, míg máskor inkább lazább, sportos.

15/L

2011. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megfogalmazni nem tudom, de ez a szett pl. nagyon tetszik: [link]


Szerintem egyszerre nőies, és laza :] Néz körül ezen az oldalon, hátha találsz olyat, amit elképzeltél, el tudnál képzelni magadon!

2011. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. első kommentelő nagyon jól oldod meg én is hasonlóképpen fogok :) második kommentelő nagyon tetszik amit belinkeltél :)
2011. márc. 12. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!