Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklődjek majd utána? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődjek majd utána? Nem tolakodás vagy ráakaszkodás? Mit tegyek tipp? Jót irtam vissza neki?

Figyelt kérdés

van egy srác a sulimban, akivel bejövünk egymásnak, multhéten randiztunk és holnap is mentünk volna. de ma irta smsben hogy: "Szia csajszi, sajnos a holnapi rabdit le kell mondanom, mert jelenleg 39fokos lázzal fekszem itthon, nagy baj lenne ha jövőhéten pótolnánk be? puszi"

Ezt irtam rá " Szia. Szegénykém:( Dehogy, egyáltalán nem baj, majd legközelebb;) Gyógyulj meg hamar:) cupp"


De vajon érdeklődjek mjad hogy hogy van meg ilyenek? mert msnre sem jön fel, és ha igen akkor mikor? és mit irjak majd neki, hogy ne legyen tolakodás meg ráakaszkodás?


2011. márc. 18. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:
örülnek egyáltalán annak a pasik ha érdeklődnek néha utánuk ilyenkor? Nem tudom...nem akarom hogy azt gondolja hogy "ez a csaj nem akar leszállni rólam, de idegesítő" szóval nem akarok az agyára se menni:S
2011. márc. 18. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:

írjál neki majd egy kedves érdeklődős sms-t hogy jobban van e már

az biztos jól fog neki esni

sőt szerintem várja is :)

2011. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)okés... de pl milyen szöveggel ami tök aranyos és nem szokványos kicsit vicces vagy ilyenek???:D elég poénkodós vagyok, de nemjut semmise eszembe. és ma van péntek akkor mikor irjak neki?:)
2011. márc. 18. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

szombat délután írnék neki valami olyasmit, hogy szia, remélem jobban vagy már.... és ide valami frappánsat esetleg. :D azt nem tudom

nem jut eszembe semmi

mennyi idősek vagytok?

2011. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én 18 ő 19:)
2011. márc. 18. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!