Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdeklődjek iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdeklődjek iránta SMS-ben?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Ő sokat dolgozik mostanában, s azt tanácsolták nekem, hogy első lépésnek tegyem meg azt hogy írok neki egy SMS-t hogy "mi újság vele, vagy valami hasonlót" Szerintetek tegyek hozzá még valamit? És ha igen mit hogy ne tűnjön túl nyomulósnak az SMS?
2009. jún. 16. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát az attól függ,hogy mennyire ismered, szoktatok-e amúgy beszélgetni...na meg hogy hány évesek vagytok. Írd le ezeket,aztán talán tudok segíteni!
2009. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

sehogy


vedd a faradsagot es hivd fel erdeklodj iranta, majd hivd fel 2 nap mulva es mond azt h kedvem van husitozni nincs kedved csatlakozni


nem nagy dolog ugy e

2009. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát már több mint fél éve ismerem s 19-20 évesek vagyunk
2009. jún. 16. 15:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered? Mióta? Milyen kapcsolatban vagytok? Hány évesek vagytok?
2009. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban még semmi nincs ha megkérdezed tőle hogy mizu vele ? hogy van stb ! Max felveted az 5letet hogy ha valamikor ráér esetleg összefut6nátok vagy dumál6nátok egyet ! Ez csak egy sms , amiben könnyebb leirni valamit , mint személyesen elmondani , de ez esetben akár ugyanolyan hatásos is lehet !

Sok sikert !

2009. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne sms-ben érdeklődj. Inkább hívd fel az jobban bejön a csajoknak. 21/F
2009. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se sms-ben édeklödj! Az olyan személytelen! Nekem se jönne be! Ha tudod,hol dolgozik, mikor végez,intézd úgy,hogy összefussatok, akkor látod a reakcióját is, ami segíthet! Sok sikert! :D
2009. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szntem is hívd fel... Beszélgess el vele úgy, mintha személyesen dumálnátok... Nevettesd meg!!!

Sok sikert!!! :D

2009. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok. Szerintem nem baj,ha az első lépést sms-ben teszed meg. Írj neki,hogy hogy van,mizu vele mostanság és valami olyat hogy jó lenne egyet beszélgetni egy fagyi/kóla/kávé/akármi mellett.
2009. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!