Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell smárolni? (nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell smárolni? (nyelves csókra gondolok)

Figyelt kérdés
13 vagyok. már lett volna lehetőségem ilynere, de nem mertem, pedig a srác nagyon bejött. nem jártunk közbe mássla jért, de velem akart csókolózni. találkoztunk, és megmondtam neki, hogy nem merek. aszthizsem ez azért volt mer ő már tapasztalt volt ilyen téren(14éves) és én meg nem, féltem hogy beégek. pontosan mit kell csinálnom ha ilyen van? alégéé érdekel a dolog kipróbálnám. osztályársaim közül is sokan csinálják már. áddugom a nyelvem, avgy ő fogja, mire számítsak? írd le kérlek, mit kell hogyan, meg pontosan hol( az ő szájába, az enyémbe, vagy középen?) kérlek segíts
2011. márc. 18. 17:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ugyanmár ki lehet próbálni ha annyira akarod max majd még1 strigulát behúhat magának a srácc, am meg ha akkora "csődőrxD 14 évesen csődőr , beszarásxD ... " nah szal majd irányítani fog..
2011. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen nem más mint egymás kölcsönös nyelvsimogatása. Jó, ezt most talán furcsán fejeztem ki, de tulajdonképpen ugyan úgy megy mint a simogatás. Érzékkel. Ha nyugtatni akarsz valakit, lassan finoman simogatod. Ha fel akarod frissíteni akkor gyorsan, dörzsölöd, erősen simogatod.

Csóknál annyi, hogy főleg első alkalmakkor próbálj meg figyelni a partneredre már amennyire megy és ne rohand le.

Én az első néhány csókot ott rontottam el, hogy nagyon bevadúltam és mindenáron átakartam tolni a nyelvemet. Ő pedig visszatolta majd úgy is maradtunk és legközelebb már elővigyázatosságból is előretolta. Ami engem elkezdett zavarni, és a nyelvcsata lett belőle. Szóval csak fínoman, a nyelved hegyével/elejével. Elég ha pár centire dugod ki a nyelved és ahogyan mozgatod és ő is mozgatja azzal simogatjátok egymás nyelvét. Aztán késöbb lehet abban óvatos ajak harapdálás és bármi más. Itt is fokozatosan érdemes haladni. Gyorsan bele lehet jönni, nyugi.

Amúgy nem mindenkinek mindig olyan jó érzés az első, de azért nem kell feladni. Nekem kissebb szallagszakadásom van onnan. Elég nehezen tudtam visszaemlékezni. Ízre valamiért nem volt az igazi. Pedig semmi baj nem volt a lánnyal. Ha lehet, olyannal csókolózzál akihez nagyon vonzódsz. Aki mellett gyorsabban ver a pulzusod, ha csak meglátod. Az a "fűszer". Annélkül a csók íztelen és messze nem az igazi. Ehhez a fűszerhez pedig tényleg jó, ha senkivel se sieted el a dolgot. Hanem szépen lassan randiról randira juttok el odáig. Én akkor elsiettem és utána megbántam.

A másik, az összeszokás. Nem mindenki csókol ugyanúgy. Ha valaki netán azzal hagy majd egyszer ott szörnyen csókolsz, miközben csak egyszer kétszer próbáltátok akkor nem érdemes foglalkozni vele. Ha érdeklitek egymást, rászánjátok az időt és energiát az összeszokásra.

Tudom nagyon divat korán smárolni és mindent korán kipróbálni. Valahol megértem. Azért vigyázz magadra, és ne csinálj olyasmit amit magadtól nem szeretnél. Csupán azért teszed meg mert mások is megcsinálják. Ez egy általános jó tanács.

Minden jót neked!

2011. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszi, legalább te rendesen leirtad nekem :)amugy ugy vagyok a fiúval, hogy elég jóban vagyunk, szal haverok, tudja hogy én járni akarok vele, de ő nem akar. és hát lehet nem jön össze a dolog :/ pedig nagyon megtetszett, pl sírtam amikor visszautasított, vagy elkezdett más lánnyal járni...
2011. márc. 24. 19:41
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Biztosan lesz majd valaki elöbb vagy utóbb. Az utóbb pedig gyakran még jobb is a te korosztályodban.

Nagyon elvadúltatok, és erről mi felnőttek is tehetünk. Te pedig hiába lehetsz akár rendes lány, ha nem olyannal találkozol vagy a többség nyomására hallgatsz. Esetleg megirigyled amiért "mindenkinek" van valakije. Ezek sokat árthatnak. Nem kell megijedni, csak észnél kell lenni. Lassan és óvatosan haladni. A tinikor a párkapcsolat tanulásáról is szól.

+1 dolog Nem mindenki csinálja ugyanúgy, de rendszerint nem érdemes nagyon kinyítni a szádat. Legalább is elsőre nem. Lazán csináld.

2011. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!