Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell smárolni? (nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell smárolni? (nyelves csókra gondolok)

Figyelt kérdés
13 vagyok. már lett volna lehetőségem ilynere, de nem mertem, pedig a srác nagyon bejött. nem jártunk közbe mássla jért, de velem akart csókolózni. találkoztunk, és megmondtam neki, hogy nem merek. aszthizsem ez azért volt mer ő már tapasztalt volt ilyen téren(14éves) és én meg nem, féltem hogy beégek. pontosan mit kell csinálnom ha ilyen van? alégéé érdekel a dolog kipróbálnám. osztályársaim közül is sokan csinálják már. áddugom a nyelvem, avgy ő fogja, mire számítsak? írd le kérlek, mit kell hogyan, meg pontosan hol( az ő szájába, az enyémbe, vagy középen?) kérlek segíts
2011. márc. 18. 17:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Középpen találkozik a két nyelv, de majd jön + ha nagy tenyészcsődör 14éves kissrác majd megtanít ..
2011. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

"ez azért volt mer ő már TAPASZTALT volt ilyen téren(14ÉVES!!!!!!)"

Bocs,de ezen kiakadtam,mindegy.

Lényeg: Ösztönösen jön majd,nincs rá szabály,hogy most pl. a második percnél már átdugod a nyelved,satöbbi.Ez csak úgy jön.Majd érezni fogod,amikor smárolsz.

2011. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Előszőr talán a helyesírási szótárral kéne találkoznod és nem pasizni!!
2011. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

1. kommentező: igen elég csajozós forma :)


de mit kell csináálni a nyelvünkkel? pl jobbra-ballra-fel-le mozgatni?

2011. márc. 18. 18:10
 5/24 A kérdező kommentje:
nem a helyesírással van a gond, hanem hogy nem nézek a billentyűzetre, gépelés közben. a kérdésre írj válaszokat lécci
2011. márc. 18. 18:11
 6/24 anonim ***** válasza:
körözni a fiú nyelve körül..tök mind1 mien irányban,de ezt így nem lehet elmagyarázni,jönni fog maggától
2011. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
magától*
2011. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Figyeld meg ez majd magátol adódik! Ne görcsölj ennyire rajta!! 24/f
2011. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
az első, kb mennyi ideig fog tartani? ha én hagyom abba először az gáz?
2011. márc. 18. 18:15
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni,nem gáz ha te hagyod abba csak ezt úgy tedd h észlelje h nem azért hagyod abba mert nem volt jó. Amikor már be szeretnéd fejezni kisebb csókokkal próbáld a tudtára adni hogy lassan abba akarod hagyni,nagyon jó érzés az egyszer tuti. :))
2011. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!