Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell smárolni? (nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell smárolni? (nyelves csókra gondolok)

Figyelt kérdés
13 vagyok. már lett volna lehetőségem ilynere, de nem mertem, pedig a srác nagyon bejött. nem jártunk közbe mássla jért, de velem akart csókolózni. találkoztunk, és megmondtam neki, hogy nem merek. aszthizsem ez azért volt mer ő már tapasztalt volt ilyen téren(14éves) és én meg nem, féltem hogy beégek. pontosan mit kell csinálnom ha ilyen van? alégéé érdekel a dolog kipróbálnám. osztályársaim közül is sokan csinálják már. áddugom a nyelvem, avgy ő fogja, mire számítsak? írd le kérlek, mit kell hogyan, meg pontosan hol( az ő szájába, az enyémbe, vagy középen?) kérlek segíts
2011. márc. 18. 17:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
először úgyis bénázni fogsz, ez elkerülhetetlen :) én az elsőt egy vadidegennel oldottam meg a dizsiben, utána már magabiztosabb leszel és egyre csak fejlődni fog a technikád ^^ istenem hogy féltem, elképesztő :D 20L
2011. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
25%
Őszinte leszek... Nem vagy normális.. 13 éves korban nem ezen kell h járjon az eszed, hanem a tanuláson.. most fontosak neked a jegyek, a továbbtanulás miatt.. vagy egy hajléktalan szeretnél lenni nagykorodban? És mielőtt azt hinnéd h felnőtt vagyok... Nem.. 14 éves vagyok. Nem értem mért kell ilyen korán kezdeni.. ráadásul rögtön nyelves.. jussatok el először a pusziig.. Ja és tanulj meg írni (:
2011. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
először is, azt se tudod milyen tanuló vagyok. meg különben is tudok írni, félrenyomom a billentyűt. nem kezdem korán, mivel még nem smároltam... valószínű hogy azért kérdezem, hogy tudjam, ha mégegyszer ilyen alkalmam lesz, mit kell csinálnom
2011. márc. 18. 19:16
 14/24 anonim válasza:
33%
Ember... -.- térj észhez. Majd tartanak felvilágosító órát.. Meg ha megkérdezed, akkor nyilván azért kérdezed mert akarod. A helyesírásodból következtettem a nyelvtanodra. Ohh.. elnyomtad? :O plusz betűt raktál bele. Akkor meg figyelj jobban. Nem leugatni akartalak.. csak mondtam h ne ezzel foglalkozz. De azt csinálsz amit akarsz... Ezen több minden múlhat. De te csak menj a saját fejed után ^^
2011. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

nyugi

könnyű...hát dugod a nyelved és 8 alakot formálsz a szájában még ő is ezt fogja tenni. így nyelvetek dörzsöl egymást...

2011. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Igazából természetes h ezen streszelsz mert ugye ez lesz az első és nem akarsz beégni a fiú előtt. De ha olyan fiúval van az első csók aki ugyan ebben a helyzetben van azzal csak bátoritsátok egymást.

Én is volt 13 és volt első csóók is :D

2011. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó előttivel...én is 14 vok...kérlekszépen ne legyél r**anc, mert annyi lány csinálja már ezt, hogy 13 évesen már jár vkivel, és mmire 16 lesz addigra túl van az 5 pasin...nekem eddig nem volt nyelves csókom és sztem nem egy jött menttel kell elsütni...igaz én se vok vmi Szent Mária (sőt) de ne vegyél rólam példát mert meg fogod bánni...
2011. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
*14:52 sel
2011. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
06/f vagyok és 1x sem smároltam és 1 csajom se volt... tanulj csak és ne pasizz.. tanulni tanulni :) ez a fontos hiába vagy profi csokolo ha nincstelen vagy büzlesz a Moric Zsigmond körtéren kéregetsz és 1 aluljároban lax :)
2011. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16/f xd bocsi
2011. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!