Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogyha teszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogyha teszik valaki vagy esetleg többet érzek de nem lehet belőle semmi, ezért nehezen de elfelejtem, majd valami rossz érzés fog el hogy mért nem szeretem már, mert az jó volt. MÁs is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 21:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*MIért
2009. febr. 21. 21:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. velem is ez volt. ez jószerivel azért van, mert nyilván szereted azt az érzést, h tartozol valakihez, hogy szerethetsz valakit, még ha reménytelenül is, de jó érzés szeretni. és ezt hiányolod.
2009. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van ez mert már rég nem volt olyan kapcsolatod amelyikben igazán szerettek és nem is inkább párra vágysz már, csak a szerelem érzésére. De lehet tévedek.
2009. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!