Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha én a jó pasikra bukom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én a jó pasikra bukom?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon hülyén hangzik a kérdés, és felszínes embernek tűnhetek, pedig nem vagyok az. Egyszerűen az utóbbi időben egy csomó kevésbé előnyös külsejű fiúval összejöttem, mondván a külső nem számít, de valahogy nem tudtam hozzájuk vonzódni. Pedig nincsenek túl nagy igényeim, csak amit én is tudok nyújtani. Annyit várok el, hogy legyen sportos (én is az vagyok), magas (175 cm vagyok, legyen min. 180), és ne legyen torz arca. Persze ez csak a külső része a dolognak. Szóval ezek miatt az igényeim miatt leszóltak a barátaim, hogy így örökre egyedül maradok. Szerintetek igazuk volt?
2011. márc. 14. 20:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mármint a 20: 36-osra értettem az utolsót. Szerintem Kinga nem buta, attól, hogy te máshogy látod a dolgokat, ne butázz le valakit. Egyébként a külső nem hinném, hogy bármilyen kapcsolatban állna a belsővel...
2011. márc. 14. 20:45
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem gáz! Én( és szerintem minden férfitársam is) meg a jó csajokra bukom. Meglepődtél most ezen nem de?


az élet már csak ilyen vagy van valaki aki nem a (számára) tetszetős ellenkező neműre bukik?


Na ugye hogy ugye:D

2011. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Legyenek igényeid!!! Egy normális nőnek vannak! Ha nem vonzódsz valakihez akk ne gyere vele össze... amúgy is.. a Külső meg fog belső megtart. Szerintem meg ez érvényesül... :) Nálam ez... és ez is fog....
2011. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát bakker mégis nekem valahogy sok szép csinos csajt siker meghódítanom úgy, hogy megsem erőltettem magam. És azok is ugyanazt hajtogatják, mint te vagy Kinga:/ Hú hát nem is tudomXD A nem szépek meg kifejezeten válogatnak külsőbenXD Vagyis nem is vagy te szép!!! Lehet annak tartod magad, de nem vagy az:P:D Ez tök komoly:) Nagyon sok lánnyal ismerkedtem, hogy ezeket tudjam:) Ó miért is írok ide, hisz naívak vagytokXD nah pá drágáim:)
2011. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azok a szép, csinos lányok lehet, hogy önbizalom-hiányosak voltak, és nem mertek jobb pasival kezdeni, mert nem hitték el magukról, hogy szépek.
2011. márc. 14. 20:52
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem értem!Szereted a jól kinéző pasikat még is ágyba vittél egy kettő csúnyábbat???

Nos , ha nem tetszik Neked valaki akkor minek jössz össze Vele?!?

Nem vagy jobb a többi csajnál!!!

2011. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Itt nem az észlények osztogatják az észt. Válogass a válaszok között is. Ha megnézed ezeket a hozzászólásokat, akkor láthatod, hogy sokat nem is lehet érteni, mintha idegen nyelvként tanulta volna a magyart. Ez úgy van minta szépséggel, aki csúnya az leszólja a szépet, mert irigyli. Itt, aki buta az beszól a másiknak, aki láthatóan műveltebb. Ettől kielégül és név nélkül csinál hülyét magából.

2011. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:09

Csak gratuláni tudok Neked ,hogy ezt megtudtad állapítani!

De ezt minden érett ember tudja ,hogy hiába bombázó egy nő és még is az ágyban egy nulla!!!És ezt mi pasik csak egymás közt beszéljük ki!!!És ez szerintem ugyanúgy ránk is vonatkozik!

A szűzekre meg ne hallgassatok!!!

Üdv!

2011. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kinga!

"Itt nem az észlények osztogatják az észt" Saját szavad is bizonyíték arra, hogy te milyen zseni vagyXD

2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!