Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bukom az idősebb pasikra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukom az idősebb pasikra?

Figyelt kérdés
Olyan 6-8-10 év különbségre gondolok!!
2010. júl. 28. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Milyen a kapcsolatod édesapáddal?
2010. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég zavaros!!De most ki vagyunk békülve!!
2010. júl. 28. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is midig az idősebbekre bukok.Lehet azért, mert tapasztaltabbak, fel lehet rájuk nézni,kedvesebbek mint a 12-14 éves fiúk akik állandoan csak szivatni akarnak meg vaganykodni, na és persze a nagyok jobban néznek ki:P
2010. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én 1 hete vesztettem el a szüzességem és nyugottan hivj fel egyszer összefuthatunk 0630-5439-485 a számom ;) 18/F
2010. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tudom: minden pasi csak megba*ni akar, az idősebb pasik már annyival kitanultabbak,hogy ők tudják legalább,hogy hogy kell széditeni.Erre én is nemrég jöttem rá:P
2010. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énis az idősebb pasikra bukom pedig csak 15vagyok -.-' azért jó dolog nézni az igazi férfiakat:D
2010. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert egy konverz cipőt és répanacit hordasz, pózolsz a myvipen egy olyan szemüvegben, ami nagyobb mint a fejed. Tehát ribanc vagy! Csak ennyi... :)
2010. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm egy nála 20 évvel idősebb pasiba van beleszédülve, épp 11 éve. A pasas KIATRJA a mostani feleségét, de a barátnőm soha nem kért és nem is fogadott el tőle semmit, sőt volt, hogy ő segítette ki, mikor elvitték egy óvatlan pillanatban a nála lévő napi kasszát...(mert ugye anyucinak le kellett számolni)Mostanra van olyan egzisztenciája, hogy azt szeretné ha a pasi vele élne, és nem azért dolgozna, hogy a felesége otthon melegedjen, és azon a pénzen utazgasson Amerikába a gyerekeikhez! És az olyan büdös bunkók miatt várt eddig, mint Te, akik azt írják, hogy egy idősebbet csak a pénz/autó/lakás miatt lehet szeretni. Hát nem! A férjem 9 évvel idősebb nálam, és EGYÜTT kapartuk össze a házunkat!! És három gyereket nevelünk, és nagyon haragszom az ilyen rosszindulatú emberekre!!!!!!
2011. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!