Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha én a jó pasikra bukom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én a jó pasikra bukom?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon hülyén hangzik a kérdés, és felszínes embernek tűnhetek, pedig nem vagyok az. Egyszerűen az utóbbi időben egy csomó kevésbé előnyös külsejű fiúval összejöttem, mondván a külső nem számít, de valahogy nem tudtam hozzájuk vonzódni. Pedig nincsenek túl nagy igényeim, csak amit én is tudok nyújtani. Annyit várok el, hogy legyen sportos (én is az vagyok), magas (175 cm vagyok, legyen min. 180), és ne legyen torz arca. Persze ez csak a külső része a dolognak. Szóval ezek miatt az igényeim miatt leszóltak a barátaim, hogy így örökre egyedül maradok. Szerintetek igazuk volt?
2011. márc. 14. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nos, igen. Mert SZELEKTÁLSZ, így nagyon sokmindent eldobsz:) Nem baj, hogy ilyen vagy, de ne is várj csodát.
2011. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem örökre egyedül fogsz maradni!!!

Ami általában szép ,az viszont belsőleg romlott!!!!

A nőknél is így van általában!!!Hiába bombázó egy nő mikor sexben annyit sem tud mint egy 25éves háziasszony:)

2011. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát, akkor egyedül fogok élni, de meghunyászkodni akkor sem fogok, csak azért, hogy legyen valakim. Akkor úgy néz ki, a barátaimnak volt igaza.
2011. márc. 14. 20:23
 4/19 anonim ***** válasza:

A "jó pasi" fogalom szubjektív dolog...Lehetm hogy van olyan lány , akinek meg pont az nem jó pasi ami neked igen.



18/F

2011. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van egy alap elvárása.

A külső megfog, a belső megtart.

Pláne ha szép vagy, akkor egzakt, hogy nem egy csúnya pasit akarsz. Ne halgass az ismerőseidre, találni fogsz olyat, aki tetszik neked.

2011. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nézd, a csinos szép lányokat is inkább ágyba vinnék a férfiak, mint hogy lássák benne az igazi nőt. Akkor a szép fiúk se a hűséges típusú kategóriába tartoznak:D
2011. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon vézna vagyok, de sportos. Jelenleg ugyanezzel a problémával küzdök pasiként.
2011. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

"Akkor a szép fiúk se a hűséges típusú kategóriába tartoznak"


Na ez nem igaz! A férjem kimondottan az a kategória, mint amit a kérdező keres. Buktak rá a nők, de ő mindig hűséges, volt az állandó partnereihez. Most hozzám.


Kérdező:


Legyél igényes! Persze a sok ronda pasi le akar beszélni, mert nem az ő malmukra hajtod a vizet. Csak csorogjon a nyáluk a jó nők után, te meg majd találsz magadhoz valót. Külön dicséret a helyesírásodért és az ikes ige helyes használatáért. Látszik, hogy az élet minden területén igényes vagy, légy az a szerelemben is.

2011. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy buta vagy Kinga:P Igen is kevésbbé hűségesek. Képzeld én meg nem tartozom a szépség kategóriába és nem csaltam meg senkit se! De volt csini barátnőm és go, pasizott:D Mondhatsz bármit, de ez így van. A tesom szép fiú kategória és egyik héten egyik csaj a másikon másik:) és ő is visszautasít sok csajt:D Butuska vagy:D
2011. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az utolsó válaszolónak pedig külön köszönet, hogy ilyen dolgok feltűnnek neki, mint ikes ige ragozás. Akkor várom a nagy ő-t:) Egyébként kétlem, hogy attól, hogy valaki szép, előnyös külsejű, csapodár lenne. Én is viszonylag jól nézek ki, bár ez persze ízlés dolga, mégsem csalnám meg soha a párom, még ha nem szeretem, akkor sem.
2011. márc. 14. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!