Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körülnézek és azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülnézek és azt látom, hogy a nő otthagyja a férfit, ha már nem megy úgy a szekér. Ezek után tisztelje, egyáltalán a nőket?

Figyelt kérdés

Egyre inkább afelé tendál a gondolkodásmódom, hogy nem fogom tisztelni a nőket, jól kihasználom és eldobom őket, mint egy szaros WC papírt. Persze azelőtt még elhitetem velük, hogy "legyél velem, én nagykirály vagyok".


Mert nagyon úgy látom, manapság ez a nyerő módszer. Arcoskodás ezerrel, a nők kihasználása, majd kihajítása, aztán megy a sírás, hogy miért ennyire szemetek a férfiak.


Sok ismerősömmel is megtörtént ez, sőt még a családomban is, konkrétan a nagybátyám és a barátnője között. Együtt éltek 8 évet, volt gyerekük is minden, adódott egy adósság miatti pénzhiány, amint nem tudta azt az életszínvonalat fenntartani, amit a hölgyike megszokott, máris olajra lépett. És ez így volt a többi esetben is.


Az én lelkem nem volt mindig ilyen korhadt és férges, régebben nagyon is tiszteltem a nőket, ahogyan egy úriembernek kell, mert annak neveltek. De nem ez kell nekik, hanem a királykodás és a pénz.


Szerencsére megoldható mindkettő, habár nem vagyok burzsuj újgazdag, egyelőre még tanulok. De már elterveztem, hogy valami brutális verda kell, akár hitelre, megvillantom a tömött pénztárcámat, hazaviszem az aktuális rib@ncot, kihasználom, aztán elküldöm az anyjába.


Én sose akartam egy felszínes bunkó barom lenni, de a körülmények sajnos azzá tettek.


2011. márc. 11. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

És most akkor mire vársz, gratuláljunk?

Szerintem meg a csávók a p*csök. Én sose kértem, hogy fizessenek, ha olyan helyre mentünk, álltam a saját részem, becsültem őket, teljesen korrekt és tisztességes módon viselkedtem velük, és általában ekkor kihasználtak és pofára ejtettek.

Én ugyanígy tettem ezek után. Bunkó voltam velük, meghívattam magam mindenféle hülyeségre, ha nem tetszett faképnél hagytam randi közepén, miután kifizette a kajámat, ha igen, szexeltünk, és miután elmentem de ő még nem szintén otthagytam, hogy bocs de sürgős dolgom akadt, meg miegymás.

Ezzel tulajdonképpen semmivel nem lett jobb, és én sem lettem tőle jobb ember. Még csak jobban se éreztem magam.

Aztán megismertem a mostani páromat, és vele minden más. Szeretjük és tiszteljük egymást, és nem lennék képes vele olyan bunkón viselkedni, mint annó másokkal.

Szerintem csak rossz csajokat fogtál ki, illetve az ismerőseidnek rossz a tapasztalata, amiből nem általánosíthatsz, hogy minden csaj egy mocskos kis ... De ahogy érzed.

2011. márc. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez szomorú :(...én sokszor u.ezt gondolom a pasikról, de nem szabad általánosítani.

én mindent megadtam volna a volt barátomnak, és halálig együtt maradtam volna vele, pedig szegény, és csúnya...de én őt szerettem, és szeretem mindmáig, pedig 2 éve már, h kihasznált, és eldobott, mint 1 sz*ros wc-papírt.

talán előttem ő is ilyen kihasználós lányokkal találkozott, és u.úgy megfogadta ezt magában, mint te. :(

2011. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól teszed, így kell ezt! Ha valaki normálisan bánik a nőkkel, akkor csak kihasználják minden téren. Még, ha nem is vagy csóró, csak átlagos, akkor már semmi esélyed, mert elvárják, hogy kocsid legyen - persze nem mindegy milyen - te fizess mindent stb.

De majd mindjárt jönnek az értelmes kommentek, hogy

"én nem ilyen lány vagyok", "nem kell általánosítani", "majd találkozol valakivel, akit szeretsz" és ehhez hasonlók.

2011. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne a pénzesku.rvákat hajtsad hanem az úri nőket ahogyan írtad!aki megérdemli
2011. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy igazi nő úgysem a pénzedért fog szeretni,a sok flanc ,csillogás mellékes ha szeret téged
2011. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 08:16


Ott a pont !

2011. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj kirakat lenni! Illetve probald ki, aztan szerintem hamar megunod majd...
2011. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"egy igazi nő úgysem a pénzedért fog szeretni,a sok flanc ,csillogás mellékes ha szeret téged"


Ez nagyon szépen hangzik, csak sajnos nem igaz. Ha egy srác úgymond "olcsó" programot szervez: közös filmnézés, séta valahol, az unalmas, mert nem kell rákölteni egy csomó pénzt stb.

2011. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!