Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám, magamat adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám, magamat adni, görcsölés nélkül?

Figyelt kérdés
Nos erősen gondolkodtam melyik kategóriát válasszam: mert egy egyrészt pszichológia, másrészt randizás is de ugyanúgy a szüzesség kategóriába is illik. mindjárt elmagyarázom.Nos 24 éves vagyok jelenleg. Eddig akármit tettem az kosárral végződött(nyilván nem a sportra gondolok itt). Nem vagyok egy bunkó fajta.Nem tudom igazából a mai napig hogy mi volt a baj, kérem a paraszt meg nem építő jellegű tanácsokat inkább tartsa meg az illető, nem a szardobálás miatt teszem fel a kérdést. Szóval én vagyok a haver, a barát, a netes haver meg még sorolhatnám, de pasinak senkinek nem kellettem, sokáig próbáltam fejleszteni magam, tanácsokat fogadtam el, kipróbáltam,elolvastam pl pick up artist-os könyvet is ,illetve fórumon is voltam. Ma ott tartok amikor az öcsémnek aki majdnem 10 évvel fiatalabb és már van valakije(félne ne értse senki. én nagyon örülök neki). Hogy itt az ideje leállni.most sokan néznek majd hogy 24 évesen miért? hisz előtted az élet. de ha eddig akármit tettem nem sikerült, akkor ezután pláne nem fog, fiatalabb sem leszek már, és én szeretnék azzal foglalkozni amiben jó lehetek vannak hobbijaim, nem vagyok befásult itthon ülő.(ott a sport, a gitár,ami a szenvedélyem).Most jön az a része ami a lényeg és ami miatt nem tudtam könnyen kategóriát választani. Tudom hogy itt sokféle ember olvassa ezt.akár doktor,pl pszichológus.nos én szeretnék úgy élni hogy éjszakánként nyugodtan alszok, nem forgolódok, nem kapnak el pánikrohamok, vagy sírógörcsök és egyéb ilyen történések.Ha olvassa ezt egy hozzáértő,akkor csak annyit kérek hogy írjon le valami tanácsot, nyilván ma már semmit nem adnak ingyen nem ,foglalkozás szerűen csak hogy hogyan lehetne ebből kikerülni és normálisan élni, én egy bnőről már letettem, nekem csak a nyugi kéne hogy ne örüljek ebbe bele. és építő jellegű segítséget kérnék bármilyen tanács megteszi, vagy tipp ami segít hogy elfogadjam ezt és talán egy nő nélkül is tudjak létezni.és ne a párokat meg másokat nézzek hogy ott vannak egymásnak. csak élni akarok, de a probléma meggátol, és leakarom küzdeni, köszönöm annak aki ezt elolvasta, és a segítséget is előre ha lesz.
2011. márc. 10. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mily véletlen ugyanez van velem is csak 22 éves vagyok,kiveszek pár szabadnapot a munkahelyemen hátha rendbejövök,szerintem próbálj valami állandó hobbyt keresni ami lefoglal hosszú ideig,de a hozzáértő véleményeket én is várom
2011. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először fogadd el magad olyannak amilyen vagy! Ameddig Te nem fogadod el magad addig másoktól se várd, hogy elfogadjanak. Kisugárzik a "görcsölés" és ezt megérzik a nők is. Kíváncsiságból én beszélnék öszintén azokkal a nőkkel akik "haver, barát, netes haverként" tekintenek rád. Kérdezd meg tőlük mi az oka, hogy nem akarnak tőled többet, hátha lesz előrelépés, tanulság stb...
2011. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég gyanús, hogy pszichológus segítsége kéne neked. (Nyugi, nem vagy hülyegyerek, meg dilis meg ilyenek.) Egy jó terapeuta csodákat tehet, mert azt hiszem, hogy ha a párkapcsolati gond ilyen alvászavarral és szorongással társul, akkor azt tényleg nem fogod csak önerőből megoldani. Drukkolok. És nyugi, ha most belefogsz, 1-2 év alatt rendbejöhetsz teljesen, és akkor még nem késtél le semmit!


L25

2011. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz.
2011. márc. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!