Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy 30 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy 30 éves pasi felé jelezni hogy kívánom?

Figyelt kérdés

Nem járnék vele, csak szexuálisan vonz. Hogy adjam a tudtára hogy ne legyek ribancos, ne gondolja hogy felkínálom magam?

23/L


2011. márc. 5. 13:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Úgy beszélnek itt egyesek, mintha ők sohasem kívántak volna meg senkit. A legtöbb férfinak csomó kalandja és szexen alapuló kapcsolata van, őket miért nem ítélik el?!
2011. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Összegyűltek az álszentek, ennyi :) Én leírtam hogy azért mert mindenkine az életében jöhet egy pasi akihez nagyon vonzódik testileg, és ettől még nem lesz r*bi, már le is lettem pontozva 39%-ra. Egy ilyen TELJESEN IGAZ állításért!


Kedves fridzsiderek, akik ezt a maximálisan igaz állítást lepontoztátok, gondolom ti vagytok azok akik sosem kívántak meg senkit nagyon, és rózsaillatút sz*rnak.


Csak kár, hogy ilyen emberek NEM léteznek. Éegyetek őszinték, legalább magatokhoz!

2011. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves 19.14.!


13.36.-os hozzászólásban olvashatod erre a kérdésre a választ!

2011. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!