Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy 30 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy 30 éves pasi felé jelezni hogy kívánom?

Figyelt kérdés

Nem járnék vele, csak szexuálisan vonz. Hogy adjam a tudtára hogy ne legyek ribancos, ne gondolja hogy felkínálom magam?

23/L


2011. márc. 5. 13:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudtára akarod adni hogy szexelnél vele de más semmi, az konkrétan azt jelenti hogy felkínálod magad, ezen nem igazán van mit szépíteni :)

Szóval tippeket nemn írok mert egyértelmű miket lehet csinálni ha azt akarja az ember hogy xy lefektesse, a kérdés csak az hogy te is tetszel -e neki.

2011. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Igen bejövök neki ezt biztos forrásból tudom.

Nem vagyok egyébként ilyen nő, soha nem volt laza kapcsolatom, vagy egyéjszakás kaland, de ez a pasi nagyon tetszik...

2011. márc. 5. 13:10
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Ismered?Nekem egy ismerős Csajszi egyszer odajött,egy Pub-ban.És közölte hogy vonzódik hozzám szexuálisan....és ennyi.És nem tűnt qurvásnak! F/35
2011. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
13:11 vagyok:)).ez lemaradt.Az ÉLET túl rövid ahhoz hogy fölösleges köröket fussunk.;)
2011. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémát.

Csak szexelni akarsz vele, vagyis felkinálod magad.


Ha nincs senkije, és így elmondod neki hogy te nem vagy ilyen csak nála, akkor biztos megérti.


Nekem egyszer volt ilyen hogy egy lánnyal csak szexelni akrtam, de hát abból is szerelem lett

2011. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mikor taliztok érintsd meg, nézz mélyen a szemébe, viselkedj nagyon vonzón. Ha neki is bejössz, biztos nem fog sokat várni. persze lehet, hogy ő többet akarna tőled.. vagy nem?
2011. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen ismerem. 13:11! Ez nem is rossz ötlet, kerek perec megmondani hogy mivan!:) Csak lehet nem merném... ááá.
2011. márc. 5. 13:17
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Úgyis te fogod a rövidebbet húzni.R*banc.
2011. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Rib*nc az anyád.
2011. márc. 5. 13:26
 10/23 anonim ***** válasza:
Én megértelek, éreztem már hasonlót, teljesen normális jelenség, hiszen bennünk van a szexuális ösztön. Viszont nem véletlen, hogy a fejünk van feljebb... Hosszabb távon szerintem nem kifizetődő teret engedni ilyen késztetéseknek, mert pl. később akár a leendő párod azért nem kezd veled, mert híre ment az ilyen "kalandoknak", és egy könnyűvérű alaknak tart emiatt. Egy férfinek a társadalom jóval könnyebben megbocsátja ezeket a görbe utakat, mint egy nőnek - mondjuk ez is megérne egy misét, de a tényeken nem változtat, bármennyit beszélünk is róla. Gondold végig.
2011. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!