Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy 30 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy 30 éves pasi felé jelezni hogy kívánom?

Figyelt kérdés

Nem járnék vele, csak szexuálisan vonz. Hogy adjam a tudtára hogy ne legyek ribancos, ne gondolja hogy felkínálom magam?

23/L


2011. márc. 5. 13:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Fáj az igazság?
2011. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj te nagyon idióta! Semmi, de semmi közöd nincs ahhoz hogy mit csinálok, mondthatod hogy ribanc vagyok, nem érdekel, hisz ezt egy számomra idegen ember mondja, de még ha nem lennél idegen akkor se érdekelne a véleményed. Játszod itt az erkölcsöst? Te fogyaték.
2011. márc. 5. 13:35
 13/23 anonim ***** válasza:

Valahol hallottam egy jó mondást (nem értek egyet az alapjával, de bevallom jót röhögtem rajta):


miért tartja mindenki a nőfaló férfiakat hősnak, a pasifaló nőket r*bancnak?

Csak gondolja bele, ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit az egy k*rva szar lakat, de ha van egy kulcsod ami minden lakatot kinyit, az egy k*rva jó kulcs :))

2011. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%

13.36. vagyok, egyébként 1. voltam :)


És ne érezd mahad r*bancnak, mindenkinek az életében jöhet olyan pasi akivel nagyon de nagyon :) Ettől valaki nem lesz r*banc.

2011. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Azért gondolj bele abba is, hogy egyáltalán nem biztos hogy a pasi lesz annyira diszkrét, hogy nem kürtöli szét, hogy felkínáltad magad, sőt ha egy igazi alpári tahó, még azt is részletesen elmondja mindenkinek, mit alakítottál az ágyban, milyen a tested.. stb. Ha a tuskóbbik fajtából való (márpedig a férfiak szeretnek dicsekedni a szexuális kalandjaikkal) biztos lehetsz benne, hogy nem úgy fogja előadni, hogy áá te amúgy nem vagy ilyen lány, hanem mindenkinek úgy fog lejönni, hogy egy oltári nagy k.rva vagy. Tőlem csináld, engem nem érdekel, csak ezt is vedd számításba, hogy nagyon megütheted a bokádat. Nem kéne ennyire naivnak lenned 23 évesen.


25 N

2011. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem mindegy nektek, hogy mit csinál? Nem az volt a kérdése, hogy mi a véleményetek arról, amit tenni készül, hanem hogyan tudná elérni, amit szeretne. AZ ő döntése és elég fiatal ahhoz, hogy még élvezze az életet. Kétlem, hogy itt ne lenne olyan, aki ne ment volna át azon, amin most a kérdező.
2011. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Akkor mostmár valaki elárulná hogyan csináljam?

2011. márc. 5. 16:57
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs konkrét tett, majd alakul spontán, ha bejössz neki. Közeledj nyíltan és legyél bátor!
2011. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

A kérdező megnyilvánulásai némely helyeken rendkívül irritáló.De legalább ne a családi kapcsolatokba írta volna be a kérdését.Naiv ribike.És még flegma is.Na kérem szépen ezek a mai lányok.Szép

32 F

2011. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Annyi közünk van hozzá, hogy mit csinálsz, mert az ilyen hulladék nők miatt néznek sok nőt könnyen kaphatónak, az ilyenek miatt hiszi sok pasi, hogy az összes nő álszent és te még hirdeted is itt, ezzel erősítve ezt a téves eszmét...
2011. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!