Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Valamelyik kérdésben olvastam korábban, hogy el lehet menni többször is 'lankadás' nélkül, de csak ha nem engedem ki az ondót. Na most ez mind szép és jó, de hogy nem engedem ki?

19F


2011. márc. 5. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj egy privát e-mailt, és örömmel elmondom az egészet. Itt is leírhatnám, de nem akarom hogy mindenki össze-vissza terjessze, aztán a torzult változata eljusson az emberekhez.
2011. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem elégülsz ki teljesen, úgy is elmehetsz többször lankadás nélkül, ha kiengeded az ondót.
2011. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

te jó isten!!!!

mi az h nem engeded ki az ondót?azért van,h ki is jöjjön.

ilyen szárazorgazmusos sz.rf.s dolgokra ha adsz jó nagy hülyegyerek vagy.

barátom ha elmegyek,megtörlöm,máris mehet a következő.

ha nem tud felizgatni a nő akivel vagy,akkor miért vagy vele?


soha életemben nem jelentett gondot,h ne ált volna fel még 1x,meg még 1x.ha neked tetszik a másik,fel fog állni rá,ilyen egyszerű a játék.


24/ff

2011. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, utolsó válaszoló :) Az ondó nem arra van hogy kijöjjön, hacsak nem gyermeknemzésre használod. Panaszkodhatsz itt hébe-hóba, amíg nem próbálod ki, ne kötekedj másokkal.
2011. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!