Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet egy kb 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet egy kb 25 éves srácnak, hogy tök meztelen menjen végig az utcán ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 23:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ő terminátor és 'szüksége van a ruhádra!'


amúgy hogy komolyra fordítsuk a szót, a barátom is meg akarja majd csinálni nyáron berúgva 10 ezer ftért hogy pucéran odamegy valakihez, hogy 'szükségem van a ruhádra!"

Bár azért remélem nem teszi meg :O csak én akarom látni pucéran : D

2011. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én láttam már őrültet meztelenül imádkozni az utcán, egy februári reggelen.
2011. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félrelépett egy nő a fickóval, a férj meg éppen akkor ért haza, amikor ágyban voltak és már a ruháját sem volt ideje felvenni, csak gyorsan kisurrant az ablakon :-D
2011. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ismerősömnek csak a haját kellett leborotválnia fogadásból, ez 1000x durvább XD


f17

2011. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is simán végig ballagnák az utcán meztelenül :) pláne ha még egy kétlány is kisérne :)
2011. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!