Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet egy kb 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet egy kb 25 éves srácnak, hogy tök meztelen menjen végig az utcán ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 23:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ha a vékony srácok bejönnek, akkor tetszett volna neked.


Szerintetek ez volt a fogadás, hogy végig mer-e menni az utcán meztelen? Vagy fogadást vesztett, és a ruhája volt a tét?

Melyik a valószínűbb?

2011. márc. 5. 00:46
 12/25 anonim ***** válasza:

Hát, nekem bejönnek...


És csak láttad őt? Úristen, nekem a szemem kiesett volna. XD

Szerintem azt sosem tudjuk meg, mi, vagy ki vette rá erre. :)

2011. márc. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
És nem ilyednél meg? A lányok ilyenkor megijednek nem? Csak láttam őt! úgy 5 méterre tőlem ment. Mire vagy kiváncsi? :)
2011. márc. 5. 01:14
 14/25 anonim ***** válasza:

Én miért nem látok ilyeneket? :D

Szerintem leszólítottam volna, és megkérdeztem volna, miért teszi.

Lehet, ő a Terminátor, és ruhát keresett éppen. 8)

2011. márc. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ja, és nem ijednék meg, miért ijednék? :D
2011. márc. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Vagy ő találkozott a terminátorral. :)


Mondjuk megkérdezed miért van így egy szál p...ben. Válaszol, hogy mondjuk fogadásból. És akkor? Tovább mit csinálsz?? :)

2011. márc. 5. 01:31
 17/25 anonim ***** válasza:

Wtf?

ahahhaaaaaaaaaaaaaaaahahhah LOLL

2011. márc. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ja, lehet. :D



Hát, tovább... Szerintem kiröhögném. Aztán megkérdezném, hogy elkísérhetem-e egy darabig, mert bírom a bátor fiúkat. :D És megjegyezném, hogy jó a segge. XDD

2011. márc. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amúgy sztem talán túl sok alkohol, vagy drog, vagy mindkettő, plusz elvesztett fogadás........ilyesmi lehetett, vagy épp most szökött meg a zárt osztályról........vagy vmi csak megszopatta, h mittudomén úgy csinált, h d-gnak egyet blabla, aztán mikor levetkőzött már kirúgta .........hirtelen ilyesmi jutott csak eszembe :D Minden esetre nem egy hétköznapi dolog............!! :)
2011. márc. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Jah! Pia nélkül nem hinném, hogy fogadott volna a srác ilyenben. Volt is benne pia szerintem.

Az tuti, hogy bátor volt. Legközelebb fejet hajtok előtte, ha meglátom. :) Lehet fogadásból él. :)

Most azért bánt a dolog, hogy meg sem kérdeztem mi van vele.

De lehet nem is örült volna neki.

2011. márc. 5. 01:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!