Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért szeretik azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért szeretik azokat a nőket, akik csak kihasználják őket?

Figyelt kérdés

Miért szeretik a férfiak azokat a csajokat, akik pasifalóak.

Akik rámásznak a pasikra, kihasználják őket, csak addig kell nekik a férfi, amíg meg nem szerzik, aztán dobják őket. A foglalt pasikra specializálódtak, mégis minden pasi odavan értük. Miért szeretik a pasik az ilyen hülye p****kat? A rendes, hűséges csajok miért nem kellenek senkinek? Túl unalmasak?


2011. márc. 4. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két verzió van, a pasi olyan amilyet írtál, a másik olyan, hogy kerül ezeket a nőket.
2011. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És a nők miért azokat a pasikat szeretik akik csak kihasználják őket?
2011. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Moszuke ***** válasza:

most akkor tedd fel a kérdést megint, csak cseréld le a nőket pasikra, és a pasikat nőre.


és válaszold meg a saját kérdésed

2011. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szóval ez van nagyrészt a nőknél és a pasiknál is!


Másképpen akkor minden normális , hűséges rendes szép illetve jóképű, pasi és nő otthon ül egyedül????

2011. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen otthon xD :D és itt válaszolunk :DDD
2011. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem a fordított helyzetre vagyok kíváncsi, hanem erre.
2011. márc. 4. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes lány általában nem kezdeményez, ha odamegyünk ott a bizonytalanság hogy visszautasít. Amelyik nő kezdeményez, ott nincs ez a bizonytalanság, sokkal kevésbé stresszes az egész. Tudod, mi is a kényelmes megoldásokat szeretjük.
2011. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A ribiket én is szeretem ,de csak egy éjszakára!!!!

Szerintem olyan hogy gyengéd,nőies,hűséges nő már nem létezik vagy ha igen azzal csak egy a baj!!!

Hogy nem az Enyém!!!

2011. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszi a választ. :)

Ezek szerint azok a csajok vonzóbbak, akiken látszik, hogy könnyen kaphatóak?

2011. márc. 4. 21:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek szólt az előző komment. :)
2011. márc. 4. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!