Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hülyék az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés
Tök fiatalon szexcsiznek a pascsijukkal mert az olyan baromi trendi, aztán ök néznek amikor nemi betegségek, meg nem várt terhesség, aztán meg ugye jön az abortusz ami azért egy elég brutális gyilkosság, tudom hogy végzik... Gyakorlatilag feldarabolnak egy teljesen ártatlan embert. Láttam a Néma sikoloyk cimű filmet, mutatták milyen.... A magzat még sikoltott is, élni próbált.... ÉS ez csomószor történik meg, mert két idióta, felelőtlen és ááá....
2011. márc. 3. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút világos, miért írta azt, hogy "szexcsiznek a pascsijukkal" Egyértelműen ki lehet belőle érezni az iróniát, szóval elég a hülyézésből! :)

Az abortuszos dologhoz hozzátenném, hogy a biológia szertárban van egy kis folyadékban egy meggyilkolt magzat. Teljesen látszik, hogy már egy kis emberformájú lény, és mégis legálisan meggyilkolhatják, aztán meg mutogathatják!?

Egyébként, kedves kérdező, ez főként köszönhető az áldott jó médiának, ami ezt tuszmákolja a szerencsétlen befolyásolható, megfelelni akaró gyerekek agyába. Undorító.

2011. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A felvetett problémán túlmenően szerintem a kérdezőnek savanyú a szőlő, mert őt vele senki nem akar hálni...


Amúgy az a film k*va régi, már nem is így végzik az abortuszt. Ettől függetlenül brühü meg minden, de szted jobb lenne annak a gyereknek felnőni állami gondozásban (tudod, a 80 %-uk sajnos az utcán köt ki 18 évesen, drog, alkohol, stb.), vagy egy olyan családban ahová nem is várták, utálják a gyerekeket, verik őket, stb. és/vagy k*va szegények zéró lehetőséggel, egész életükben éheznek, nincs lehetőség sem tanulni, sem előre lépni...


Én ismerek ilyen embereket és bizony nagyon sokan azt kívánják, hogy bárcsak meg sem születtek volna...


Szegénység alatt nem (csak) azt kell érteni, hogy nincs pénz nyaralni... Nem. Nincs pénz SEMMIRE. Se ruhára, se számlára, se ételre...

Ahogy rossz gyermekkor alatt sem az értendő, hogy nem kapta meg a 3. barbiját. Hanem verik, erőszakolják, nem szeretik... Ebből lesz igen gyakran a roncs ember és mint olyan nem sok eséllyel lesz "hasznos" tagja a társadalomnak...


Na, van értelme megszületni így, ilyen körülmények közé? Szerintem nem sok. Nem mindig magunkból kell kiindulni, hogy mi hogy nevelnénk fel azt a magzatot... Az abortuszok nagy %-a indokolt...

2011. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, remélem azt a kérdést is feltetted, hogy


- miért ilyen szörnyű az emberek helyesírása?

- miért ilyen hülyék, hogy felveszik a hitelt, amit utána nem tudnak törleszteni?

- miért van az, hogy a hülye csajoknak tök jó pasijuk van?

- miért van az, hogy más többre megy nyalizással, mint te a szorgalmas munkával?


stb.

2011. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!