Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hülyék az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés
Tök fiatalon szexcsiznek a pascsijukkal mert az olyan baromi trendi, aztán ök néznek amikor nemi betegségek, meg nem várt terhesség, aztán meg ugye jön az abortusz ami azért egy elég brutális gyilkosság, tudom hogy végzik... Gyakorlatilag feldarabolnak egy teljesen ártatlan embert. Láttam a Néma sikoloyk cimű filmet, mutatták milyen.... A magzat még sikoltott is, élni próbált.... ÉS ez csomószor történik meg, mert két idióta, felelőtlen és ááá....
2011. márc. 3. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, ezen nem lehet változtatni. Egyszerűen azért ilyen hülyék, mert... csak mert ilyen hülyék.
2011. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tök fiatalon szexcsiznek a pascsijukkal mert az olyan baromi trendi"


Szőke vagy?

2011. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szeretethiány.
2011. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
újabb felesleges és értelmetlen kérdés, köszönjük
2011. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az abortusz nem minden esetben olyan, mint ahogy a filmekben túldramatizálják. Ráadásul a magyar törvények elég szigorúan fogják a dolgot, nem véletlen, hogy csak a 12. hétig lehet "legálisan" elvégezni az abortuszt. Ne hagyatkozz egy filmre!

A kérdésed többi részével teljes mértékben egyet értek... Én sem értem...

2011. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hmm, 21:13 de okos vagy te is. Hogyis mondjam... Nagyjából ezt hívjak iróniának, bár.... ÚGy értettem, hogy a legtöbb ilyen értelmes r.banc így áll a dolgokhoz, h az trendi. Azoknak megg eza stílusa....

ÉS miért értelmetlen kérdés? Az jobb amikor egy 11 éves kérdezgeti h lefeküdjön a 15 éves pasijával?

2011. márc. 3. 21:20
 7/13 A kérdező kommentje:
21:17 dokumentumfilm, elég reálisan visszadták a valóságot. Tudom, hogy szigorúan veszik, meg elötte le akarják dumálni róla az illetőt, de még igy is sokan vannak, akik ezt teszik.:/
2011. márc. 3. 21:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de ha egy ilyen kérdést teszel fel, ne az legyen már a következő mondat, hogy "tök fiatalon szexcsiznek a pascsijukkal", mert ez is hülyeségre vall.


Egyébként igazad van, bár nem igazán a szex a probléma, hanem, hogy olyan emberek szexelnek akik még azt se tudják, hogy jön össze a gyerek.


26/f

2011. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt azért irtam mert nagy részük az ilyen okosoknak az ilyen kis ribvsike, aki trendi akar lenni... Szóval ez a szexcsiznek a pascsijukkal az ő szintjük.
2011. márc. 3. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:

@21:41


OFF:

Ez így van, de nem kell leereszkedni a hülyék szintjéhez, mert összekevernek velük.

:ON

2011. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!