Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihetek neki? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetek neki? Tényleg ennyire az esete lennék?

Figyelt kérdés

van a sulimban egy srác, egy cipőben járok vele, mindkettőnket csúnyán átvertek és szakítottunk, szóval elég rossz volt az előző párkapcsolatunk... ő 20 én 18vagyok.

Kb 1-1,5 hónapja szakított ő is a lánnyal, én is a pasimmal.

És egy normális, nem csajozógép srácot képzeljetek el, édes nagyon :) Csak az a baj, hogy picit alacsonyabb nálam :(

Na és suliban frankón zavarban van tőlem, de odajön, köszön, dumálunk és közösségi oldalon folyton rámirt, és hát csapaja a szelet...hihetek neki vagy csak nagyon feledni akarja az exét?

Olyan kis látjos, csak irja hogy szép vagyok, vagy csinos, meg ilyenek, tehát most nem nyomul ugy konkrétan, cska már irta, h bejövök neki:) de aranyos nagyon, olyan jólelkű kis poénos srác:)))

Naponta, 1,5órát tuti chatelek vele:) és ő ír rám


2011. márc. 1. 20:33
 1/3 kasska válasza:
Ha van szemed, és emberből vagy, akkor láthatod, hogy igen :D
2011. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jolvan... csak nemtudom, hogy nem-e emlékeztetem a csajára, bár azt irja hogy ezt verjem ki a fejemből:)

amugy 3hónapja nem járnak, vagyis 2hete mondták ki, d emár 3hónapja csak balhéztam egymással...amugy a csaj megcsalta a srácot

2011. márc. 1. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes alkalom lenne mindkettőtöknek, hogy egymásra találjatok. Tapasztalat, hogy akit egyszer csalódás ér a szerelemben, az utána jobban meg fogja becsülni a partnereit. És ha a srác amúgy is "édes nagyon", akkor pláne nem értem, hogy miért merül fel egyáltalán a kérdés :)


Úgyhogy hajrá és sok boldogságot :)


(Esetleg még annyi, hogy ne túl hirtelen gyere elő azzal, hogy bejön neked, hanem szép lassan bontakozzon ki a kapcsolat, először csak ejts kétértelmű utalásokat, aztán kerülhet sor fizikai érintésre, stb...)


23F

2011. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!