Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást nem irritál, ha a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást nem irritál, ha a szexre azt mondják, hogy "szükséglet"?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát engem igen...meg hogy ezt igénylik...már unom! BÉNA!
2011. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyos szempontból az. Miért irritálna? Szükséges a fajfenntartáshoz. Ezen kívül pedig kellemes időtöltés.
2011. febr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:
hát pedig az. szükségélet. az más kérdés hoyg azt ln is utűáltam ha valaki megcsalja a párját és ezzel takarózik, de ettől még nagyon is fontos, és igényünk van rá.
2011. febr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ezzel a takarózással értem, ha megcsal valaki valakit.
2011. febr. 27. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel saját magát minősiti az ember,ez olyan mint amikor "részeg voltam"..
2011. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szükségletnek szükséglet, de megcsalásra nem indok. nem mindegy, milyen a szövegkörnyezet. nyilván ha úgy mondja valaki, hogy több szexre lenne igénye a barátnőjével azzal nincs gond, szerintem.

viszont megcsalásnál azzal takarózni, hogy szükséglet, az szánalmas. az állatok vannak olyan szinten, hogy mindegy alapon csak valaki legyen.

2011. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thurston ***** válasza:
Ha tényleg csak arra érted, hogy valaki ezzel védekezik megcsalád esetén, és EZ zavar, akkor jogos a kérdés. Ettől függetlenül a szex az alvás mellett az egyetlen olyan dolog, ami fizikai és lelki alapszükséglet is egyben. Szóval így, ilyen formában ez a kérdés hülyeség.
2011. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak azt irritálja aki teljesen hülye!

A p1na egy alapvető létszükséglet, akár a kenyér, víz vagy éppen a levegő!

2011. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!