Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irritál ennyire a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irritál ennyire a volt barátom?

Figyelt kérdés

Ha neten beszélünk irritál, meg amikor jártunk akkor is irritált élőben...a külseje-belseje egyaránt. Mondjuk hozzám képest elég buta...és ezt nem nagymenőzésből mondom mert nem tartom magamat én se okosnak, sőt! De annyira tudatlan mindenben, azt tapasztaltam. Meg elég hülyén válogatja össze a szavait egy beszélgetéshez, érthetetlen amit ír, nem oda illő szavakat használ...á nem tudom ezt kifejezni, ezt érezni kell! Vagy tapasztalni!

Aki tapasztalta már ezt, leírná az esetét? Kíváncsi lennék, csak én vagyok így, vagy más is?

(Bármi kérdésetek van, nyugodtan tegyétek fel.)


2011. ápr. 3. 13:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja meg ügyetlen, esetlen, mikor sétálunk minden 10. lépésnél felbukik...és nem most látom benne ezeket a rosszakat, már akkor is láttam amikor jártunk, szóval jót azt nem igazán véltem felfedezni benne
2011. ápr. 3. 13:04
 2/12 anonim ***** válasza:
mert még szereted. ha nem szeretnéd akkor nem érdekelne és ezt a kérdést sem írtad volna ki. (úgy is azt fogod írni, dehogyakkorsem szereted)
2011. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És akkor miért jártál vele? Valami csak vonzott.
2011. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van irritáló exem! Egy helyen dolgozunk és ha köszön akkor se tud normálisan köszönni pl szia, helló: Neem, ő azt mondja szépjónapot kedves XY,meg az az idegesítő vigyor a képén állandóan! pfú hát elkerülném ha lehetne de valahol csak összefutunk.
2011. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

xd

aez egy csődtömeg, genetikai selejt....

mit láttál benne tényleg?

pénzes volt legalább....mert akk még talán megértem...XD

2011. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem, munkája sincs, még suliba járunk

de amúgy ha szeretném akkor az eszemben járna mindig, nem? mert nem szokott sosem eszembe jutni, csak max az van rám hatással h ő még mindig belém van esve

2011. ápr. 3. 13:37
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy én sem tudom mi vonzott benne, de egy idő után már nagyon nagyon idegesített a viselkedése, túl gyerekes volt, minden szavam kiforgatta, gúnyolt, csúfolt...
2011. ápr. 3. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted és még idegesít is akkor mért sétálgatsz vele? Kerülnöd kéne a kontaktust vele és megoldódna!
2011. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, már pár hete nem sétálgatunk meg semmi, megszüntettem a kapcsolatot.
2011. ápr. 3. 15:00
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem neked van valami olyan betegséged , amit szellemi fogyatékosságnak hívnak így a hétköznapi életben, azért.
2011. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!