Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irritál ennyire a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irritál ennyire a volt barátom?

Figyelt kérdés

Ha neten beszélünk irritál, meg amikor jártunk akkor is irritált élőben...a külseje-belseje egyaránt. Mondjuk hozzám képest elég buta...és ezt nem nagymenőzésből mondom mert nem tartom magamat én se okosnak, sőt! De annyira tudatlan mindenben, azt tapasztaltam. Meg elég hülyén válogatja össze a szavait egy beszélgetéshez, érthetetlen amit ír, nem oda illő szavakat használ...á nem tudom ezt kifejezni, ezt érezni kell! Vagy tapasztalni!

Aki tapasztalta már ezt, leírná az esetét? Kíváncsi lennék, csak én vagyok így, vagy más is?

(Bármi kérdésetek van, nyugodtan tegyétek fel.)


2011. ápr. 3. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok ?
2011. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem addig nem irritált a volt csajom, amíg a pasija meg nem fenyegetett(a semmiért, mert azóta nem is beszéltem a csajjal). Aztán most meg kell vernem a csávót...
2011. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!