Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú a ki a sulinkba jár és tudja hogy kedvelem de meg kértem hogy jelöljön vissza msn-en de azt mondta hogy nem akar hallani rólam többet(a barátnőmön keresztül üzengettünk) nem tudom hogy mit tegyek ?! de azlőtt tök jó fej volt velem most meg rám sem hederít mit tegyek ?? segítség!!!
2011. febr. 24. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

beszélj vele személyesen!

legyél kedves és nőies

semmit se vess a szemére


sok sikert!

2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos h ezt mondta a barátnődnek?
2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ő a 2. legjobb és gondolom neki is én
2011. febr. 24. 18:34
 4/11 Norb66 ***** válasza:

2. legjobb lol...

Szerintem azzal "mentél" az agyadra hogy a barátnőd állandóan rólad dumált és dicsért. Azonban nem szeretnélek lelombozni, de ha tényleg ezt mondta, akkor valószínűleg nem tetszel neki. Sajnálom.

2011. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de én azt nem értem hogy tök jó volt és kedves is volt velem most meg hogy megkértem hogy máris dürohamot kapott
2011. febr. 24. 18:39
 6/11 Norb66 ***** válasza:
Lehet hogy nem akart megbántani azzal hogy nem jössz be neki. Csak hát betelt a pohár :)
2011. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de az előtt egyfolytában bámult meg mélyen a szemembe nézett
2011. febr. 24. 18:43
 8/11 Norb66 ***** válasza:
Akkor legjobb lesz ha tisztázzátok. Megbeszélitek NÉGYSZEM közt, barátnők nélkül. :)
2011. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. lehetőség: a barátnőd kamuzik, de azt írod, ez nem lehetséges

TEHÁT

2. lehetőség: nem tetszel neki. akár a szemedbe nézett, akár nem.

2011. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de mikor mert nincs egy olyan pillanatsem amikor ne lenne valamilyen barátjávalsem
2011. febr. 24. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!