Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor erez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor erez valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy sracnak, hogy tetszik, de o nem mondott semmit. Mielott meg elmondtam volna neki, hat a szo szoros ertelmeben volt, hogy eszre sem vett, ha ott alltam mellette, jott velem szembe es nem is koszont. Most, miota tudja, hogy mit erzek, azota folyton koszon, megha nem is ugy jon ki a dolog, hogy mellette megyek el. Illetve, ha elmegyek mellette van, hogy melyen a szemembe nez, amit soha nem tett, mielott vallottam neki. Szerintetek udvariassagbol csinalja vagy esetleg lehet, hogy tetszek neki?
2011. febr. 23. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha tetszenél neki már rég tett volna valamit ennek érdekében... most csak büszke megára h van valaki aki utána lohol....
2011. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ember lettél a szemében, mert a hiúságát kenegeted, kb. ennyi.
2011. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én remélem, hogy érez valamit. Talán már tetszel is neki.
2011. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!