Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a lányok, hogy nekik egy intelligens pasi kell, ha nem is igaz?

Figyelt kérdés

Minden lány azt mondja, hogy ő egy intelligens, művelt férfit szeretne maga mellé. Ehhez képest ha elkezdesz olyan témáról beszélni neki, akkor általában rohadtul nem érdekli, hozzászólni meg aztán végképp nem tud. Minek akkor nekik intelligens pasi? Mutogatni vagy mi? Tényleg intelligens és művelt pasi kell nekik, vagy nem is?

(Tisztelet a NAGYON ritka kivételnek, aki körülbelül a lányok 0,01%-a).

24/F


2011. febr. 23. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezeknek csak a pofája jár, az intelligenciáról azt sem tudják hogy eszik vagy isszák. Mind GAZDAGOT akar, és az legyen TUDÁLÉKOS, mert ha előadja hogy tud valamit akkor ezek el is hiszik. Aki a saját cipőfűzőjét nem tudja bekötni annak mindenki okos aki úgy tesz. Egyesek szerint az az okos akitől a saját hülyeségüket hallják vissza.
2011. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hmm, te mit értesz intelligens, művelt alatt? Milyen témákra gondolsz?

Nem kell a végletekben gondolkodni szerintem. Nyilván nem akarnak a nők atomfizikáról, matematikai egyenletekről, meg a Jupiter holdjairól beszélgetni. Az intelligens jelzőt a legtöbben arra értik, hogy a pasi ne legyen buta mint a föld, lehessen vele beszélgetni, de azért ne legyen okostojás, mert az iszonyat gáz. Volt már dolgom ilyen férfival, és szinte minden mondatomba belevágott, mindenbe belekötött amit mondtam és folyton ki akart javítani, olyan témában is, amihez én értettem jobban, neki meg nyilvánvalóan fogalma sem volt róla.

A témakör szerintem nem intelligencia és műveltség kérdése, nyilván minél műveltebb egy ember annál több témához tud hozzászólni, de attól még hogy valaki nem tud egy témában megnyilvánulni, az nem feltétlenül műveletlen. Lehet az illető lány egész más területen mozog. :)

2011. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az intelligencia nem pótol mindent. Legyen intelligens, és emellett mondjuk érdekes is. Én intelligens pasi vagyok. Ha elkezdem tolni a barátnőmnem azt a sokmindent, amit tudok, akkor persze, hogy nem érti és elveszti a fonalat. Mert neki nem az a szakterülete. De ha egy egyszerűbb, közös tudást igénylő dologban megyünk mélyebbre, csavarosabbra, azt már tudja értékelni. Az intelligencia nem abból áll, hogy felvágunk vele, hogy milyen okosak vagyunk, azt senki sem szereti.
2011. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés olyan ember van, aki semmilyen témában sem művelt, mivel mindenkit érdekel valami, és annak általában utánajár egy bizonyos szinten. A hangsúly nálam ebben a témában azon van, hogy legyenek közös, de különböző érdekeltségeink is, mert így van közös téma, és lehet tanulni is a másiktól, ha szeretnénk.

Intelligenciában meg ugye kétféle van: az érzelmi és az értelmi. Számomra mindkettőből van egy alapszint, amit el kell érnie páromnak, de az érzelmi intelligencia alapszintje a magasabb. Ha nem egy zseni a másik, az nem zavar, ha azért nem teljes mértékben életképtelen, de ha érzelmileg csökött, akkor lehet akármilyen okos, nem fog érdekelni.

Ezek mellett viszont számomra a humor is hihetetlenül fontos, mert nem bírnék egy folyton elmélkedő, okoskodó, érzelgős pasi mellett boldog lenni.


És az, hogy mért mondja sok lány azt, hogy ez fontos neki, holott nem... azért mert divat. Divat intellektuelnek tűnni, csak sok esetben ez megmarad látszatnak.

No és persze vannak olyan pasik is, akik ezt félreértik és azt hiszik, hogy akinek fontos, annak csak ez fontos. Hozzátenném, hogy nekem ugyan fontos az intelligencia, de utálok folyamatosan komolyan beszélgetni, főleg ha kicsit nehezebb időszakom van. Az egész hangulat kérdése. Lehet hogy te se teremtetted meg a lányoknak a megfelelő hangulatot, vagy épp rossz időszakukban akartál nekiállni komoly témákról diskurálni.

20/l

2011. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem vágok fel vele, és nem mindig ilyen témákkal zsibbasztom az agyukat ne értsetek félre :D

Csak ha egy lány művelt és intelligens fiút keres, akkor miért döbben meg azon, hogy egy művelt és intelligens fiú néha komolyabb témákról is akar beszélni, mint a munkatársak/barátok stb. kibeszélése, és a mit vacsorázzunk ma?-téma?

2011. febr. 23. 13:38
 6/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem nagyon kevés olyan ember van, aki semmilyen témában sem művelt"

Ez jól hangzik, de nem erre gondolok.

Én még nem találtam olyan lányt, akivel öt percen túl is el lehetne társalogni tudományos / történelmi / politikai / akármilyen műveltséggel vagy intelligenciával kapcsolatos témáról, és tartósan hozzá is tudna szólni :P És nem arról van szó, hogy mindig erről akarnék beszélni, csak néha, a hétköznapi témák mellett.

Akkor minek nekik az intelligens férfi?


(Na jó ez hazugság, hogy nem találtam olyan lányt, mert van 2 munkatársam, akikkel lehet erről beszélni, de hát nekik a munkájukból adódik és egyébként is már 40-45évesek :D)

2011. febr. 23. 13:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Márpedig a műveltség mint mondtam elég sokrétű =) Az hogy te olyan lányt keresel, aki történelem...stb témákban művelt az már egy másik kérdés ;) De lehet, hogy mondjuk az a lány pszichológiában, vagy mondjuk autókból esetleg sportból művelt (vannak ilyenek is). Túlzottan szubjektíven nézed a dolgot.

Engem speciel untat az ókor utáni történelem, a politikáról nem is beszélve. Szimplán lemegyek alfába, ha valaki ilyesmiről kezd el beszélni. Viszont érdekel nagyon sok más téma, és csak olyan pasival állnék le, akit legalább az egyik hasonlóképpen érdekel. Akkor én műveletlen vagyok és műveletlen pasit keresek, mert csak a tartozik a műveltségbe, amiket te felsoroltál? =)

Továbbra is 20/l

2011. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem csak az tartozik a műveltségbe, amit leírtam, azok csak példák voltak :) És nekem egyébként elég széles az érdeklődési területem és nem várom el senkitől, hogy pont ugyanazok legyenek, csak legalább legyen pár közös téma! Amihez ő is hozzá tud szólni.


De ha egy lány nem művelt (nálam a műveltség = ilyen kulturális dolgok, és igen, a töri meg a politika is beletartozik :D) se nem intelligens (azaz a tudományos érdeklődése is zéró) akkor mi a fenének keres olyan fiút, aki pont az ellenkezője?!


És NAGYON sok lány csinálja ezt.

Téged nem minősítelek, mert nem ismerlek :P


(Egyébként a lányok 99%-ának a pszichológia témakör is kimerül annyiban h "Marika azért öltözik k.rvásan mert fel akarja szedni Ferit".)

2011. febr. 23. 14:10
 9/18 anonim ***** válasza:

A baráti társaságomban szerintem én vagyok a legkevésbé művelt (nem vagyok rá büszke), viszont laza vagyok, sokat hülyülök, és világéletemben sportoltam. És szinte mindig nekem sikerült becsajoznom. Szerintem az a lényeg, hogy egy pasi ne legyen tuskó. Az nem baj ha nem egy géniusz. Az intelligencia nem arról szól, hogy műveltségi vetélkedőt tartasz a csajoknak, mert azt unják. Hanem legyél érdekes, vicces, figyelmes, udvarias, férfias.

Szerintem...

2011. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nincs olyan nagy problémám amúgy a csajozással mert nyitott barátságos ember vagyok :) Nem azért írtam ki a kérdést. Csak nem értem őket :D
2011. febr. 23. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!