Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi tulajdonságokkal milyen vagyok?

Figyelt kérdés

-nem ismerem, de rosszat nem tudok mondani rola

-nem nagyon beszelgetek vele, de jo fej

-csendes, de rendes

-magánakvalo

-csendes, joszivu

-nagyon rendes, udvarias

-jó srác, de néha idegesítő


Normális vagyok nagyjából?

ezt 7 különböző ember mondta rám, de nem tudom, hogy ki. régen egy játék volt ez:)


2011. febr. 22. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális vagy, de barátnőt így nem tudsz majd szerezni. Ahhoz nem kell rendesnek lenni, még ha ők azt mondják akkor sem, mert nem az fog nekik kelleni, aki rendes és udvarias. Legyél férfias és belevaló.
2011. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én szívesen megismernélek. 15/L
2011. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan kis aranyos lehetsz.
2011. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszi utolso, ennyire azert nem vagyok nyavogos, sot kicsit sem, mert ki tudok allni magamert :)

21 vagyok kedves masodik, am ezek a tulajdonsagok 5 eve tapadtak ram, azota nemigen valtozott.

meg valaszt pls!

2011. febr. 22. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, ez így rohadt kevés, mondhatnám, semmi.

Ezekről lerí, hogy olyan emberek mondták, akik nem ismernek téged valójában, így nem ad reális képet.

Egyébként meg ne ebből próbálj kiindulni, hiszen ami az egyiknek szemét, az a másiknak lehet, hogy kincs:-)

2011. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vérszegény és antiszociális
2011. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ugyan ez vagyok lányba (17) xD
2011. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

utolso.

na, az szuper :)

2011. márc. 25. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!