Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az alábbi tulajdonságokkal...

Az alábbi tulajdonságokkal rendelkező programot keresek, aki tud, linkelne nekem ilyent, és ha letölthető verzió is van, honnan tölthetem le?

Figyelt kérdés
Szóval olyan zenei programot keresek, amivel lehet kottázni, amit kottázok, azt visszahallgathatom, képes akár több hangszínt (hangszer hangot) kezelni (dob is jó lenne, ha lenne benne, de az elhagyható), és több szólamot is tud egyszerre.
2009. aug. 2. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Zenész vagyok, én a Guitar Pro 5-öt használom, nagyon élethű hangszerek vannak benne, és annyi sávot teszel be, ahányat csak akarsz! A Guitar Pro 4 is jó, de az 5-ben jobbak a hangok! Az 5, olyan 500Mb körül van, google-ben biztosan megtalálod, de azért keresek neked linket!
2009. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vok: itt a link, ez egy torrent oldal, de ingyenes, ha van letöltő progid (pl. utorrent), akor már neki is láthatsz, cask előbb töltsd le a torrent fájlt!:)


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :-) Használtam már ennek egy korábbi verzióját, ezt még nem, nem tudtam, hogy az újabb már ilyen okos. :-)
2009. aug. 4. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Mindenképp a full version-t szedd le, mert a demoban korlátozva vannak a képességek!:)


Jó szorakozást! ha kell még vmi, írj nyugodtan!

2009. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!