Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbi tulajdonságokkal...

Az alábbi tulajdonságokkal rendelkező laptopot érdemes megvenni? Az alábbi gép milyen tudásúnak számít?

Figyelt kérdés

Asus, 15,6" Kétmagos AMD processzor, ATI HD 5470-512 MB videóvezérlő, 2048 MB RAM, 320 GB HDD, Webkamera, HDMI

Internetezésre kellene, (számítógépes játékra nem) filmnézésre, zenehallgatásra kisebb letöltésekre. Ha esetleg ez nem a legjobb szívesen fogadok pontos márkát. Azért ne legyen túl drága. Köszönöm.


2011. jún. 9. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
asus-t nem nagyon ajánlom, én eddig minddel befürödtem
2011. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolo ***** válasza:
Nincs az Asus-szal tapasztalatom, de én úgy vagyok vele, hogy mindenki ugyanazokból a hardverelemekből építkezik, nagy baj nem lehet, csak legyen gari a biztonség kédvéért. Hiba max az a százalék lehet, ami eleve gyári hibás, de az meg nem az Asus sara, mert nem ő gyártja a legtöbb hardvert. Egyébként a specifikációk alapján abszolút középkategória a cucc. Amiket írtál, arra bőven megfelel, sőt arra egy gyengébb is jó. Ez már kis játszogatásra is okés, főleg több RAMmal.
2011. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!