Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rocker srácok miért járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker srácok miért járnak plázacicákkal?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
szerintem eegy plázacica nem járna rockerrel,nemtom honnan vetted,Ők inkább az ilyen kis gazdag szépfiúkra buknak vagy a kigyúrt "ki ha én nem" formákra
2009. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Ez miért baj? Nem attól lesz valaki okos,szép vonzó,hogy milyen a stílusa. Meg van aki stílusától eltérően öltözködik. Na és? Mivan akkor?
2009. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Nah szerintem ez nem egeszen igy van nm minden rocker jar plaza cicaval.En ahogy eszrevettem a rocker fiuk igyekeznek nekik zenestilusban megfelelo lanyt keresni
2009. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem se igy van a plazacicak a szepfiukra es a rocker fiuk a rocker lanyokra nagytobsegben
2009. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Most zene alapján kategorizáljuk az embereket? Rocker rockerrel, alter alterossal? Szerintem egyszerűen az van, hogy emberek vagyunk és a nemi vonzódás stílustól függetlenül jelen van.
2009. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Rocker csaj vagyok, de nem olyan feltünően rockosan öltözöm. Olyan sportos-rockosan :) Rocker fiúm van


"ilyet még nem láttam. egy rendes plázacica szóba se állna egy rokkerrel szerintem. azoknak rendes pasi kell nem ilyen gyerekes hülyék." <--- AKI EZT írta, kapja be!

2009. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Én plázacicás vagyok(rózsaszín cuccok, tökéletes smink, festett szőke haj, divatos ruhák) DE belsőre teljesen normális vagyok!! És rocker pasim van, igaz ő csak olyan zenét hallgat, de nem hord acélbetétes bakancsot. Általában zenekaros pólókat hord, rövid haja van, rendesen borotválkozik stb.. Az az igazság h olyan rockerrel nem járnék aki hosszú hajú, acélbetétes bakancs stb.. az már nekem nem jön be! 21L
2010. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
sztem aki ugy öltözködik mint 1 "plázaciac" attól még szeretheti a rockot én is ismerek olyan lányt de mondjuk nekem is bejönnek a rocker csajok meg egy két plázacica
2010. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Ez egy hülye kérdés. Annak adok igazat, aki fentebb azt írta, hogy nem a stílus a lényeg. Ez szívből jön, nem abból, hogy milyen műfajt képviselsz.
2010. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy nem a stílus az első, de egy embernek legtöbbször a saját stílusát képviselő személyek jönnek be. Ez nem véletlen, hiszen azok az emberek értik meg őket, velük tudnak együttérzően/empatikusan kommunikálni. Természetesen van kivétel is.

Ha viszont jobban belegondulunk, elég érdekes, hogy egyes rocker srácok plázacicákkal járnak, hiszen pont a divat és az azt követő emberek ellen lázadnak. Ez a rockerség lényege!

2010. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!