Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rocker srácok miért járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker srácok miért járnak plázacicákkal?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezz meg egyet, és akkor megtudod.
2009. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
megkérdezhetem hogy miért érdekel?
2009. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

jah igen és a rocker lányok miért járnak zseléfejekkel?

egyébként meg nem mindegyik jár plázacicákkal. és nem minden plázacicának kinéző lány plázacica:D


egy rocker aki rockerlánnyal jár:D

2009. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Mert fontos nekik a kulcsin, fontosabb, mint a belso ertekek. Ismerjuk be, hogy a "plazacicak" csinosabban oltozkodnek, mint a rocker lanyok, ezert is nevezzuk oket igy.
2009. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség ahogy van!Sok rocker pasit ismerek, akinek rocker a barátnője, sokat akinek alteros, olyat is akinek nagyon metálos de olyan mint egy sötétebb plázacica. Amúgy nem minden lány plázás aki úgy néz ki, és nagyon sok rocker csaj öltözködik nagyon szépen. Én úgy vettem észre, a sportolók (fociosztály 4evör) szedik fel a plázacicákat inkább, de itt is van kivétel.
2009. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, ezt régen, még tizenéves rockercsajként én is feltettem párszor magamnak. :D

Előfordul, de érdekes módon kevesebb olyan "vegyes" párt lehet látni, hogy diszkós srác, rocker csaj.

Hogy miért? Egyrészt, míg a rocker csajokat általában nem különösebben izgatják a diszkós srácok, sok diszkós lánynak tetszenek a rocker srácok a vagány külső, hosszú haj, zenélés, stb. stb. miatt. És a srácok meg azt nézik, hogy szép-e a lány, nem elsősorban a stílusát. Igen, sokaknak fontosabb a külső a belsőnél, régen ezt én is valahol elvtelenségnek éreztem. Ugye arról szólna az egész, hogy elutasítjuk a tömegkultúrát. Igaz, én is csak tizenévesen voltam vele úgy, hogy "utáljuk a plázapatkányokat", ma már senkit nem nevezek így, és nem viseltetek előítélettel csak azért mert más az ízlése, mint az enyém. Persze cserébe elvárnám, hogy engem se bámuljanak meg a diszkósok, ha elmegyek egy plaza-moziba :)

Bár az is tény, hogy a rocker csajok közt is nagyon sok a szép, és a dögösen öltözködő :) Manapság kevés a kopott farmer- XL-es kinyúlt Iron Maiden póló összeállítást viselő rockercsaj, és kb. 6-7 éve, hogy divat lett a goth stílus, még szebben öltözködik sok rockerlány.

2009. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek az utolsó 2 válasszal.
2009. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
en 1et se ismerek. rengeteg rocker baratom van, de mind ugyanolyan vagy hasonlo stilusu lanyokkal jarnak. max deszkas vagy hasonlo lazabb oltozkodesu csajokkal, de semmikepp nem plazacicakkal.
2009. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
lehet mert oket konnyebb megszerezni.
2009. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%
ilyet még nem láttam. egy rendes plázacica szóba se állna egy rokkerrel szerintem. azoknak rendes pasi kell nem ilyen gyerekes hülyék.
2009. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!