Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy jó barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy jó barát azt mondaná, hogy kétszer is közösült állattal?

Figyelt kérdés
A szex tekintetében sok mindenre képes,és ezt is félve mondta el,szóval biztos,hogy igaz.Egyébként kedves,mindennapi férfi.
2009. febr. 13. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
csak nehogy a 4 mancs állat védő búúúzik megtudják, mert akkor állat kínzásnak ki áltják ki azt amit csinált.
2009. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Lemaradt:

Simán feljelenteném állatkínzásért.

Magától értetődően.

2009. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a 4 mancs menne ennek utána, hanem minden normális ember...
2009. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Attól a perctől kezdve,hogy ezt kimondta,többet nem lenne a barátom....Undorító,perverz,gusztustalan!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy nevezheti magát embernek az ilyen?Nőt nem kap meg,vagy mivan?Akkor vegyen magának guminőt,vagy hasonló,kielégülést segítő eszközt,de ne egy állatot!!!Hánynom kell...

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Allatorvos szeretne lenni ennyi esszel? Nagyon vicces, tenyleg hanyinger!!!
2009. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%

mi a fenéért kell elítélni minden embert?...ő is ember...beteg ember...akkor egy nekrofilra mit mondanátok?..jesszus milyen emberek vannak...lehet h egy jó pszichológus kell neki...egyébként meg miért lenne állatkínzás?...ha nem hímmel csnálta akkor elvileg nem...na mind1...mondjuk egy tehén nem hiszem h nagyon megérezte a dolgot XD

ezektől függetlenül elítélem de úgy gondolom nem kell minden embert egyből leírni a hibájáért...mindenki csinál hülyeséget...

2009. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek -Reaper--rel. Én innentől kezdve távolságot tartanék és szép lassan véget vetnék a kapcsolatunknak. Mindig elítéltem az ilyesmit, pedig nem vagyok prűd.


Utolsónak... én is követtem el hibákat, csináltam hülyeséget de szerintem kabát nélkül elindulni télen nem egyenlő azzal, hogy közösülök egy állattal!


Egyébként tényleg beteg lehet az ember, orvos kéne neki, bár én valahogy nem tudom sajnálni az ilyet.


Már ha ez az egész nem kamu kérdés...

2009. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Háát én elég hülyén néznék rá egy darabig, nem bírnám ki pókerarccal :)


Kecske és tehén esetében nem állja meg a helyét az állatkínzás. Tyúk, macska, hal, az igen. A kisbabáknál sem szadizmusból kell úgy lázat mérni, és a nőstény állatokat pedig egy spec. csővel termékenyíti meg az inszeminátor. Az is elfogadott.

Az nem, hogy ha az inszeminátornak munka közben csorog a nyála...

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!


Szégyellje magát, és soha a k* életbe' el ne mondja senkinek. Felejtse el.

2009. febr. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Menne napiszarra
2010. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!