Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy jó barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy jó barát azt mondaná, hogy kétszer is közösült állattal?

Figyelt kérdés
A szex tekintetében sok mindenre képes,és ezt is félve mondta el,szóval biztos,hogy igaz.Egyébként kedves,mindennapi férfi.
2009. febr. 13. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném el...
2009. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Mit kéne tenni? Meg kérdezném, hogy az állatnak is jó volt-e.

Ha nem, akkor már állatkínzás...

2009. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Állatkínzás...

Én nem vagyok a jóbarátja, ezért én olyasmit mondanék neki, amire nem lenne büszke..


Felnőttek vagyunk, igyekezni kellene nem a farkunkkal gondolkozni, nem ott van az agyunk...

Phhhh...

2009. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Én elhinném.Vannak ilyen infantilis emberek.De ha jó barátod akkor Te tudhatod csak hogy őszinte volt-e.Szerintem elég durva!Milyen állat volt?xD Am én azt hittem hogy inkább csak a kiéhezett nők közösülnek állatokkal.De ez csak elmélet volt.
2009. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem hinnem el! Ha bizonygatna, akkor mondanam, hogy nem vagy normalis!
2009. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyszer egy kecskével,aztán egy tehénnel...amúgy állatorvosnak készül,de azt mondja,többet ilyet nem csinál. Akkor nagyon ki volt éhezve.
2009. febr. 13. 16:24
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez kiderül akkor nem hiszem hogy lehet állatorvos,fajtalankodás miatt.Durva
2009. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném el, úgy volnék vele, biztos ott van az értelmi színvonala, hogy ez hú de qrva nagy poén - de ha kiderülne, hogy mégis igaz, egy életre megundorodnék az illetőtől, állatkínzónak tekinteném, aberrált, perverz állatnak, és lehet, hogy fel is jelenteném.
2009. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

hehehe egyesek nem tudják, hogy mit jelent a fajtalankodni ige


másrészt ismerősről már derült ki, hogy ő tyúkkal...nem tudom, tegye, ezért nem szabad megróni. legalább nem lett hobbi belőle

2009. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném ilyen "állatszerető" dokihoz hordani a kutyáimat.. (sem).


Alapból hiányzik egy kiszolgáltatott lény tisztelete belőle. A tyúknak őszinte részvétem, annak, aki erre vetemedett bikafarkat kívánok a se**ébe-ugyanolyan érzés lesz.

Lehet lepontozni, nehogy már elfogadóan kelljen viselkedni azzal, aki ilyen szintre alázza magát -meg az állatokat is...

2009. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!