Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik és akárhányszor ráírok nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Csak facebookon van fennt én 17 vagyok ő 14 (na most ne gyertek ezzel a szemét dumával h mittomén rontom a kicsiket egyáltalán nem azért, már mikor megláttam legeslegelsőnek már azóta beleragadt a fejembe a gyönyörűszép arca,orgánuma, egész lénye) csak az a baj hogy én a közel lévő városban tanulok busszal járogatok be ő meg az itteni általános iskolába és a két út túlságosan is távolálló helyt foglal el egymástól, falu egyik-falu másik vége mire én hazaérek már rég otthon van én nem tudom mikor szokott kimenni vagy ilyesmi. gondoltam múltkor ráírok szóba elegyedek vele ha csak írásban is de csak megkéne próbálni. ahányszor ráírtam 5-6szor sosem írt vissza pedig mindig , mindig elérhető állapotban volt. utólag nem tudom létezik egy efféle érzelmiérzék mert mikor régebben láttam messziről én néztem - ő is nézett engem és éreztem valami lelkivibrálást az energiáink közt, elmentem ő meg még megfordult és nézett én is néztem(de ez elég messzireállótáv volt, ehhez fogható eset is körülbelül 2-3szor ha volt de mindig igy...)
2011. febr. 18. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Esetleg a saját korosztálya érdekli, nem a tied. Vagy még egyáltalán nem érdeklik a fiúk.

Ami nem megy, azt ne erőltesd.

Nem bántásból, de az orgánuma hamarosan meg fog változni az arcocskájával együtt, ahogy elkezd nőiesedni, érni.

2011. febr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:51



14 éves csajt már igenis érdeklika srácok, márha egészséges :)


Vagy csak fél, mert fiatal, és fél egy kapcsolattól, ezért inkább bele se mer vágni..

2011. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én kinyalnék egy 13 évest is nagyon szívesen tesó,de egy 20 évest is, nincs túl nagy igényem ezek szerint :D


f17

2011. febr. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Facebookon a képedet is látja, és az alapján nem jössz be neki. Sajnos van ilyen, keress mást!
2011. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!