Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik és akárhányszor ráírok nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Csak facebookon van fennt én 17 vagyok ő 14 (na most ne gyertek ezzel a szemét dumával h mittomén rontom a kicsiket egyáltalán nem azért, már mikor megláttam legeslegelsőnek már azóta beleragadt a fejembe a gyönyörűszép arca,orgánuma, egész lénye) csak az a baj hogy én a közel lévő városban tanulok busszal járogatok be ő meg az itteni általános iskolába és a két út túlságosan is távolálló helyt foglal el egymástól, falu egyik-falu másik vége mire én hazaérek már rég otthon van én nem tudom mikor szokott kimenni vagy ilyesmi. gondoltam múltkor ráírok szóba elegyedek vele ha csak írásban is de csak megkéne próbálni. ahányszor ráírtam 5-6szor sosem írt vissza pedig mindig , mindig elérhető állapotban volt. utólag nem tudom létezik egy efféle érzelmiérzék mert mikor régebben láttam messziről én néztem - ő is nézett engem és éreztem valami lelkivibrálást az energiáink közt, elmentem ő meg még megfordult és nézett én is néztem(de ez elég messzireállótáv volt, ehhez fogható eset is körülbelül 2-3szor ha volt de mindig igy...)
2011. febr. 18. 23:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
miért nem ír vissza? aggasztó dolog ez számomra nagyon is aggasztó.
2011. febr. 18. 23:31
 2/14 anonim válasza:

Mert nem akar megismerni...

Hülye kis p!csa már most el van szállva magától....

Hagyd a gec!be

2011. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nincs mersze

vagy mas van a gepnel csak automatan belep a facebookra

2011. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mindenkivel előfordulnak ilyenek, lehet csak nem az az online ismerkedős fajta, legjobb lesz ha élőben mész oda hozzá, elmondod neki, hogy vártad a válaszát, élőbe muszály lesz válaszolni hidd el ;)) :) ott minden jobban megy, csak bele kell jönni!:) vagy írj neki levelet, egyszer ugyis megkapja(ha eddig chat-en írtál rá)

Hajrá!!:)

2011. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

aaaaaaaaaaa

vagy fel vagy baja van veled

2011. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekled, csak nem akarja mondani. Reméli, hogy elég érthető, ha nem beszél veled, bezárja az ablakodat stb. Az összenézésbe meg nem kell semmit belelátni, lehet csak azt kérdezte magában mi a fenének bámulod! Szóval felejtsd el.

26F

2011. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom reménykedem , s több százalékot adok arra hogy fél, inkább az legyen , azt nem hinném hogy beképzelt lenne vagy elszállt- sem azt hogy egy ringyó vagy hasonló , ismerek 1-2 embert a köreiből
2011. febr. 18. 23:39
 8/14 anonim ***** válasza:

elobe az a baj hogy ha tobb lanyal van elkezdenek nevetni es maris meguszta a feleletet


ezt azert tenleg elobe kell de vigyazni kell h ojan helyzetben csapj le mikor nem tud kibujni a valasz alol

2011. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Neki sok a 17 vagy nem akar kapcsolatot vagy esetleg mindkettő. Hidegen hagyja, hogy te ráírsz.
2011. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem akarok nagyképű tuskónak tűnni , de szerintem a kinézetemmel s retorikaiképességeimmel egyáltalán nem lenne gond ...de ez csak egy gondolat a sok száz közül
2011. febr. 18. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!