Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oldalon lehet úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehet úgy ismerkedni lányokkal, hogy abból szex is lesz? Meg, hogy lehet egyáltalán odáig eljutni? Hogy lehet lányokkal ismerkedni és eljutni az ágyig? MÁsok hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Tutu,hogy vannak olyanok aki hozzám hasonlóan nulla önbizalommal rendelkeznek,de van kivel játszani.

Mit tudnak ők?

Eddig csak ott nem kellettem ahol próbálkoztam.

Persze ha nem szex lesz hanem több az sem baj.

Csak arra sem méltatnak,hogy válaszoljanak ha írok.

Keresnek egyáéltakán a lányok akárkit is vagy csak levlezni vannak fennt..

Ha már barátnak nem kellek hol találok leglább valakit aki dugna velem..

MOst miért szégyeljem,hogy vannak ilyen irányú vágyaim is...


2011. febr. 18. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugi találhatsz:DDD

Szervekre mindig szükség van és a nyugdíjas nénik sem egyformák!

Get a life, Change your style!

2011. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá,hogy a szerveimből lehet pénz csinálni.

A környékbeli nyugdíjasotthonokat meg már figyelik arendőrök. Az már nem jó.

Angolul meg nem tudok. de köszi

2011. febr. 18. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem használd a markod vagy fizess azokért a szolgáltatásokért, amiket szeretnél az ezzel hivatásszerűen foglalkozó hölgyeknél.
2011. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy akiknek nincs önbizalmuk, azok is majdnem akkora igényekkel rendelkeznek, mint mindenki más.


Magyarán a fehér herceget várják, szőke lovon.


Másrészt önbizalom növelésére remek módszer, ha ezren írnak neki levelet, aztán jót nevet mindegyiken.


Harmadrészt meg ha egyből szexre vágysz, akkor ugorj le az utcasarokra vagy menj el egy hirdetésre tele pénztárcával. Ott megkapod, bár drága lesz és rövid. Van egy csomó ilyen szexoldal, de azok a lányok mind fizetősek. Onnan ismered meg, hogy az arcát eltakarja (ha nem, akkor az nem az ő képe).

Szégyellned nem kell, de az írásod alapján normális lányban ne reménykedj.

2011. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg, ha van pénz b@szhatod amelyiket csak akarod!
2011. febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem ír vissza senki, mert nem nézel ki jól. A lányoknak csak ez számít, szexnél is és párkapcsolatnál is.
2011. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szomorú,hogy akülső ilyen túlhangsúlyozott szerepet kap.

Valljuk be mi pasik is ilyenek vagyunk. Valószínű jobban is.


Igazából nem tudom,hogy az írásom alapján,miért ne kellhetnék normális lánynak.

Az én verzióm megvan,hogy miért nem,de lehet,hogy csak a kishitűségem mondatja velem.

Úgyis lesz!

csak addig.....??

2011. febr. 21. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért mert nem jösz be néhány vagy sok lánynak, én nem arra gondolnék egyből, hogy te ronda vagy, de nem is arra, hogy a nők hülyék...Még gondolkodni fogok rajta...
2011. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, mi pasik nem vagyunk ennyire ilyenek. Lehet h sokan igen, de nők közül meg mindenki.
2011. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!