Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi ez!? (lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi ez!? (lent. )

Figyelt kérdés
A nagy szeméremajkamban egy ilyen gumó féleséget érzek tegnap óta. Ha megnyomom az fáj. Nem tudom, hogy az mitől jött ki oda, vagy most az pattanás? (Szokott ott pattanás lenni? mert nekem eddig nem volt.) Nagyon meg vagyok ijedve, hogy most az valami daganat is lehet... :( Ha valaki tud segíteni valamiben akkor kérlek segítsetek. Csak normális válaszokra vagyok kíváncsi.
2011. febr. 18. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. Később rájöttem - mikor nem akart elmúlni - hogy az egy benőtt szőrszál miatt van. Elég sokat szenvedtem vele, mire "kikapartam" onnan. Nem volt valami rövid a szőrszál, amit kihúztam belőle:S
2011. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van egy oldal orvos tudakozó.

linkelem: [link]

regisztrálj: [link]

keresd meg a tökéletes orvost és kérdezz.

hasznos. Ha bárkinek egézzségügyi panasza van. akkor kattintson.

25/l

2011. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. febr. 18. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tegnapóta érzed nem hinném, hogy daganat, az nem egyik-napról a másikra jön ki. El kéne menned nőgyógyászhoz, mert Ő az, aki igazán megnyugtató választ tud Neked adni. Jobb gyorsan túl lenni rajta, mint ezen idegeskedned.
2011. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!